Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Camelbak Big Bite Valve 4 Color Pack

Skladom
Kód produktu
CAMELBAK-91026
Vaša cena (s DPH) 15,35 € Bežná cena 19,19 €
Varianta
Skladom 2 ks
Sklad e-shop0 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava od 3,00 €
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Sada náhradných tlakových náustkov k hydrovakům Camelbak.

Súprava patentovaných náustkov Big Bite Valve, ktore zabráni nechcenému pretečením tekutiny zo slamky. Tlakový náustok zahryznete a tím uvoľníme Prúdy vody. Akonáhle PIT prestanem, náustok sa automaticky sám utesní.

 • tlakové náustky v štyroch rôznych farbách
 • po napití sa náustok automaticky utesní
 • bez ftalátov BPA, BPS a BPF
 • tvorená jediným Kuso silikónu

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Camelbak
Farba viac farieb
Rozmery výrobce neuvádí
Materiál lekársky silikón
RFID ochrana kariet Ne
Hmotnosť výrobca neuvádza
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

  Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

  Kategórie