CamelBak Ante Nightshadow 3l

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-A61955
Vaša cena (s DPH) 95,38 €
Varianta Nightshadow
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

CAMELBAK Ante Nightshadow je dámsky zimný batoh.

- možno na neho pripnúť snowboard alebo lyže
- rezervoár na vodu s objemom 3l (Antidote),chránený proti mrazu vďaka technológii Therminator™
- batoh ponúka dostatok priestoru pre: lopatu, lavínovú sondu, náhradné oblečenie, snežnice, okuliare, desiatu, telefón, peňaženku a kľúče.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbamodrá
Objem16,39 l
Vrecko na notebookNie
Rozmerydélka 43 cm
Hmotnosť950 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

    Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.