Prečo nakupovať práve u nás?

Dodání do 24 hodin

Dodanie do 24 hodín

Tovar, ktorý je na sklade alebo na predajni v Brne, vám po SR dodáme už nasledujúcí deň po objednaní. Stačí si taký tovar objednať do 12:00 a v priebehu 24 hodín môžete očakávať dodanie. Pri každom produkte v našom sortimente navyše udávame dátum, kedy môžete očakávať dodanie podľa toho, aký spôsob prepravy si zvolíte.

365 dní na výměnu / vrácení zboží

365 dní na výmenu / vrátenie tovaru

Vieme, že občas sa nepodarí hneď na prvýkrát vybrať tovar, po ktorom túžite. Občas nevyhovujú rozmery alebo farba, inokedy jednoducho zmeníte názor na zakúpený produkt.

Pokiaľ sa vám toto prihodí a nie ste spokojný so zakúpeným tovarom, ktorý ste si u nás vybrali, môžete nám ho zaslať späť v priebehu 365 dní odo dňa objednania. My vám tovar vymeníme za taký, ktorý bude lepšie vyhovovať vašim požiadavkám, alebo vám vrátime peniaze.

Nemusíte sa teda báť, že vám doma zostane nevyhovujúcí tovar, ktorý nemôžete použiť. Viac o podmienkach tejto služby na stránke 365 dní na výmenu tovaru.

Prodejna v Brně

Kamenné predajne

V našich predajniach  v centre Brna a Prahy nájdete široký výber tovaru. Ak si ktorýkoľvek produkt vyhliadnete na našom e-shope, môžete využiť osobný odber zadarmo priamo na predajni. A aby sme vám maximálne uľahčili nákup, môžete si objednať až päť rôznych kusov tovaru a na predajni medzi nimi vybrať, bez toho, aby ste si ktorýkoľvek produkt museli zakúpiť.

Na predajni máme síce stanovenú pracovnú dobu, ale chápeme, že nie každému vyhovuje pevná otváracia doba určená pre vyzdvihnutie tovaru. Pokiaľ si chcete vyzdvihnúť tovar v inú dobu, kontaktujte nás a my sa vám budeme snažiť vyjsť v ústrety. Všetko záleží na vzájomnej dohode.

A kde nás nájdete? Neďaleko brnianskej aj pražskej hlavnej stanice, na adrese Křenová 210/64, 602 00, Brno-střed a na Senovážném náměstí 7, 110 00, Praha 1 (mapa).

Osobní odběry v 5 městech

Osobné odbery v krajských mestách

Vďaka spolupráci so sieťou výdajných miest Uloženka / HeurekaPoint si môžete tovar nechať doručiť priamo do vášho mesta za veľmi výhodnú cenu oproti klasickej balíkovej preprave. Okrem našej predajne v Brne si môžete tovar vyzdvihnúť aj na výdajných miestach v krajských mestách. Viac sa dozviete na stránke Výdajné miesta.

Kvalitní sortiment

Kvalitný sortiment a široký výber

Pre vašu spokojnosť sa snažíme v našom obchode ponúkať len kvalitný tovar od preverených značiek. Momentálne ponúkame viac ako 20 000 produktov a celkovo cez 90 značiek. Je teda určite z čoho vyberať. Navyše náš sortiment neustále aktualizujeme, pridávame novinky a nadväzujeme spoluprácu s ďalšími obľúbenými značkami.

Reklamácia bez starostí

Reklamácia bez starostí

Reklamáciu tovaru s nami vyriešite ľahko. Jednoducho kontaktujte naše reklamačné oddelenie (telefón: +420 702 131 611, e-mail: reklamace@bagalio.cz) alebo tovar prineste na niektorú z našich predajní. Ak budete po dobu vybavovania reklamácie potrebovať adekvátnu náhradu, bezplatne vám na predajni požičiame kufor alebo batoh.