Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HIT6 a získajte zľavu 6 % na všetko. Platí do 16. 6. 2024 na nezľavnené produkty.

Vaude Zerum 38 LW

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
VAUDE-12440
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Odľahčený batoh ideálny na treky a dobrodružné túry.

Často sa vydávate na výlety, pri ktorý preklínate každý gram navyše, ktorý so sebou nesiete? V takom prípade si batoh Zerum zamilujete! Jedná sa o neľahší batoh v svojej objemovej kategórii, použitý materiál je pritom veľmi odolný a nastaviteľný chrbtový systém sa navyše postará o maximálne pohodlie. Batoh je vhodný hlavne pre osoby menšieho vzrastu (do 175 cm).

- individuálne nastaviteľná podperná časť chrbta
- čalúnený bedrový pás s vreckom
- výškovo nastaviteľné veko
- jednoduché zapínanie s prackou
- zosilnené dno
- postranné vrecko
- bočné strečové vrecká na fľaše
- hrudný pás s píšťalkou
- pútka pre pripnutie palíc a ďalšej výstroje
- bočné kompresné popruhy
- kompatibilný s vodným rezervoárom

Výrobok nesie označenie Green Shape, ktoré deklaruje využitie udržateľných materiálov, výrobných procesov a fair trade, a Eco Finish, ktoré odkazujú k použitiu vodovzdornej úpravy bez životnému prostrediu škodlivých fluorouhlovodíkov (PFC).

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Objem38 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery62 x 31 x 24 cm
Hmotnosť860 g
MateriálHlavný materiál: 100% Polyamid; 70 D Ripstop silikón s polyuretánovým náterom; Kontrastná látka: 100% Polyamid; 200 D cross stitch Ripstop
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

    Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.