Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Rom XS flame

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-112760240
Vaša cena (s DPH) 38,08 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Praktická taška s inteligentne členeným vnútorným priestorom.

Taška Vaude Rom XS je menšia, ale veľmi praktická. Inteligentne riešený vnútorný priestor umožňuje udržať prehľad a poriadok v taške. Jej súčasťou je ramenný popruh, ktorý sa dá nastaviť podľa potreby, a tak zaistí pohodlné nosenie.

- hlavný oddiel na zips
- vonkajšia priehradka na zips so zasúvacími vreckami a držiak na kľúče
- vrecko vzadu na zips
- nastaviteľný ramenný popruh

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbačervená
Objem3 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery15,5 x 21 x 7 cm
Hmotnosť365 g
MateriálHlavný materiál: 100% Polyester600 D s polyuretánovým náterom. Podšívka: 100% Polyester200 D s polyuretánovým náterom
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

  Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: