Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Prokyon 24 Black

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-119540100
Vaša cena (s DPH) 95,38 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Športový turistický batoh.

Prokyon je ideálny pre jednodenné turistické výlety. Ponúka kompletne nastaviteľné F.L.A.S.H. NT ramenné popruhy, je pohodlný, univerzálny a praktický.

- odľahčený bedrový popruh s vreckom
- závesný systém s F.L.A.S.H. NT úpravou
- integrovaná PE časť pre optimálne rozloženie a stabilitu
- vrecko na zips vo veku
- bočné naťahovacie vrecká
- hrudný popruh s píšťalkou
- vrecko na telefón na ramennom popruhu
- pútka pre pripevnenie potrebných vecí
- miesto pre vodný vak

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbačierna
Objem24 l
Vrecko na notebooknie
Rozmery60 x 31 x 22 cm
Hmotnosť1100 g
MateriálHlavné vlákno: 100% Polyamide; 210 D HT Maxi Ripstop polyuretánový náter; Dno: 100% Polyamide; 400 D Plain polyuretánový náter; Podšívka: 100% Polyamide (Nylon); 200 D polyuretánový náter; Pláštenka: 100% Polyamide; 190 T polyuretánový náter
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

    Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.