Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Luke S blue

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-102773000
Vaša cena (s DPH) 57,31 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Taška cez rameno pre každodenné použitie

Taška cez rameno značky Vaude Luke S neobsahuje PVC a jej údržba je jednoduchá. Pomocou inteligentného členenia vnútorného priestoru, držiaka na kľúče a držiaka na ceruzky, sa ľahko udržuje poriadok v taške. Široké otváranie poskytuje dobrý prístup do vnútorného priestoru.

- hlavné vrecko na zips
- vnútorný zasúvací priestor
- držiak na kľúče a držiak na ceruzky v hlavnej priehradke
- zadné vrecko na zips
- rukoväť
- pružné bezpečnostné pásy k fixácii veka
- nešmykľavý ramenný popruh

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbamodrá
Objem8 l
Rozmery25 x 31 x 11 cm
Hmotnosť610 g
MateriálHlavný materiál: 100% polyamid 800 D celtovina. Spodný: 100% polyester 1680 D s polyuretánovým náterom Podšívka: 100% Polyester 200 D s polyuretánovým náterom
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

  Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: