Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Jura 28 Grasshopper

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-114124890
Vaša cena (s DPH) 76,15 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Turistický batoh Vaude Jura 28 s pohodlným systémom Aeroflex.

Turistický batoh značky Vaude Jura 28 s pohodlným Aeroflex systémom umožňuje optimálne vetranie chrbta. Pohodlné nosenie zaisťujú aj čalúnené, anatomicky tvarované ramenné popruhy. Batoh poskytuje množstvo priestoru a pútka pre uchytenie potrebného vybavenia.

- vrecko na zips vo veku
- pútka na výstroj
- 2 vonkajšie vrecká
- čalúnené bočné časti
- bedrový pás
- hrudníkový popruh
- otvor pre pitný systém

Špeciálny chrbtový systém aeroflex udržuje zadnú časť batohu dostatočne ďaleko od vašeho chrbta, aby tadiaľ mohol vo veľkom prúdiť vzduch a chrbát sa tak nepotil.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbazelená
Objem28 l
Rozmery55 x 37 x 26 cm
Hmotnosť905 g
MateriálHlavné vlákno: 100% Polyamide; 210 D Baby Ripstop polyuretánový náter; Kontrastné vlákna: 100% Polyamide; 420 D Plain polyuretánový náter; Chrbtová časť: 100% Polyester; 600 D polyuretánový náter; Podšívka: 100% Polyester; 200 D polyuretánový náter
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

    Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

    Kategórie