Vaude Hungabee 26 blue

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-113113000
Vaša cena (s DPH) 95,38 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Dámsky športový batoh.

Dámsky športový batoh Vaude Hungabee 26 je ideálnym batohom pre zimné športy, ako je lyžovanie, snowboard alebo freeride. Súčasťou batohu je kašírovaná vrecko na mobilný telefón alebo okuliare, vrecko na lopatu a sondu a popruhy pre snowboard.

- kašírované vrecko na zips
- kapsa pre lopatu a sondu
- popruhy pre snowboard
- bočné pripevňovanie lyží
- odnímateľný bedrový pás
- hrudníkový popruh s píšťalkou
- otvor pre pitný systém

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbamodrá
Objem26 l
MateriálVýrobca neuvádza
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

  Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: