Vaude Edgar S mocca

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-115765020
Vaša cena (s DPH) 66,54 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Klasický batoh s jednoduchým dizajnnom v štýle 50. rokov.

- čalúnené vrecko na notebook veľkosti 15.6''
- oddelené hlavné vrecko so zapínaním na zips
- vrecko na prednom paneli
- postranné sieťované vrecká
- veľmi tenké ramenné popruhy
- Chrbtový systém VentTex

Chrbtový systém VentTex je špeciálne navrhnutý tak, aby okolo vašeho chrbta stále prúdil čerstvý vzduch a chrbát sa tak nepotil. Je zostavený tak, že pomocou vystuženej sieťoviny je batoh od chrbta dostatočne ďaleko. Systém je ergonomicky tvarovaný.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaVaude
Farbahnedá
Objem14 L
Rozmery41 x 29 x 17 cm
Hmotnosť725 g
Materiál100% Polyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

    Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

    Kategórie