Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Vaude Bert azure

Nie je skladom
Kód produktu
VAUDE-112637240
Vaša cena (s DPH) 22,96 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Toaletná taška vhodná na cestovanie.

Taška značky Vaude Bert je toaletná taška, ktorá je vhodná na cestovanie. Široké otváranie poskytuje dobrý prístup do vnútorného priestoru. Obsahuje 4 vnútorné sieťované vrecká a možno ju pripevniť na kufor.

- možnosť širokého otvorenia
- vnútorné sieťované vrecká
- rúčka
- možnosť nasunúť na teleskopickú rukoväť kufra

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Vaude
Farba modrá
Rozmery 13 x 25 x 11 cm
Materiál Výrobca neuvádza
RFID ochrana kariet Ne
Hmotnosť 250 g
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť Vaude bola založená v roku 1974 v nemeckých Alpách. Dnes má značka Vaude zastúpenie po celom svete, a to vo vyše 40 krajinách. Vaude patrí medzi lídrov v oblasti výroby a distribúcie športového vybavenia - od oblečenia po batohy. Prevedenie a spracovanie všetkých batohov a tašiek Vaude je na tej najvyššej úrovni kvality. Vaude je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov v súlade s prírodou a s rešpektom k ľuďom. Dôraz na ekológiu a spoločenskú zodpovednosť je ústredným bodom filozofie tejto značky.

  Vďaka nášmu eshopu máte teraz možnosť objednať si ktorýkoľvek batoh, brašnu alebo tašku Vaude. Odporúčame cyklistické batohy z kolekcie Bike Alpine, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie. Študenti ocenia kvalitné brašny na notebook - za zmienku rozhodne stoja brašny Rom, ktoré sú dostupné v množstve farebných variantov. Pre Vaše ratolesti zase môžete objednať veselý batôžok. Detské batohy sú dostupné v najrôznejších prevedeniach - modely PuckAyla či Minnie si vaše deti okamžite zamilujú.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: