TITAN Made in Germany

TITAN Made in Germany

CIEĽOM JE DOKONALOSŤ. CESTOU SÚ INOVÁCIE.

Značka TITAN mení svoju orientáciu na zákazníka a prináša na trh nový rad prémiových kufrov s výrazným logom, ktoré zvyšujú jej charizmu i rozpoznateľnosť medzi ostatnými značkami batožiny na trhu.

Prémiová kvalita, láska k remeslu a výroba realizovaná priamo na území Nemecka – sa stávajú dôležitými aspektmi, na ktorých značka TITAN stavia svoju budúcnosť, ktorá má byť viac orientovaná na tradičnú remeselnú výrobu batožiny. Cieľom je vždy prekonávať očakávania zákazníka, preto sú štandardy nastavené skutočne vysoko.

Domovom všetkých nápadov je sídlo firmy v nemeckom Hamburgu. Tu sa s nadšením, kreativitou a intuíciou navrhujú a vyvíjajú exkluzívne výrobky, prednosti ktorých na cestách naozaj oceníte. Od prvého náčrtu až po poslednú skrutku. Tradícia spojená s inováciami je novým mottom značky a zároveň garanciou kvality každého kufra pyšniaceho sa prívlastkom „Made in Germany“.

Litron Cherry Red

LITRON – PRÉMIOVÁ ĽAHKOSŤ

Dizajn s lineárnym rebrovaním upúta vašu pozornosť. Prémiová kvalita predĺži životnosť.

Rad škrupinových kufrov LITRON je stelesnením výnimočných funkcií a štýlovej jednoduchosti.

Vyrába sa v továrni na kufre značky TITAN v bavorskom Hauzenbergu a vyniká množstvom skvelých vlastností, akými sú napríklad extrémna odolnosť, prekvapivo nízka hmotnosť a extra tiché dvojité kolieska na komfortnú jazdu.

Užite si svoj voľný čas na cestách vždy na tej najvyššej úrovni!

Prezrieť si kolekciu
TITAN
LITRON L
Black
TITAN
LITRON M
Grape Green
TITAN
LITRON S
Cherry Red

 

TITAN – NA CESTE K DOKONALOSTI

TITAN pre svoje výrobky i komponenty starostlivo vyberá tie najlepšie materiály, prípadne si ich i sám vyvíja a modifikuje tak, aby boli úplne v súlade so všetkými požiadavkami. Čerpá pri tom z desaťročí odborných skúseností a know-how získaného z medzinárodného pôsobenia.

Väčšej pozornosti sa v budúcnosti dostane i ďalším službám. Napríklad garancia dlhodobej dostupnosti všetkých náhradných dielov je pre zákazníkov úplne jedinečným benefitom.

Svoje miesto má v novo vytýčnej stratégii tiež udržateľnosť produktov TITAN. Ekologicky šetrná výroba, krátke prepravné vzdialenosti a mnoho ďalších prvkov prispievajú k ochrane životného prostredia. Príroda si zaslúži našu najväčšiu úctu.

TITAN LITRON - Made in Germany