Tatonka Travel Organizer Bordeaux red

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-10006567
Vaša cena (s DPH) 19,19 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Šikovná cestovná ľadvinka s chlopňou a niekoľkými priehradkami.


Travel Organizer je ľadvinka s dostatkom priestoru na najdôležitejšie veci. Ponúka niekoľko priehradiek na denné nevyhnutnosti aj držiak na pero, to všetko kryté chlopňou, ktorá dodáva ľadvinke jednoduchý vzhľad.

  • hlavná komora
  • predné vrecko kryté chlopňou na suchý zips
  • držiak na písacie potreby pod chlopňou
  • zadné vrecko na zips
  • nastaviteľný bedrový popruh

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Značka Tatonka
Farba červená
Rozmery 14,5 x 17,5 x 3,5 cm
Materiál 450 HD Polyoxford (100% polyester), T-Rain Rip (100% polyamid)
RFID ochrana kariet Nie
Hmotnosť 130 g
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

    Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom! 

    Kategórie

    Produkt sa nachádza v: