Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tatonka One Week Black

Nie je skladom
Kód produktu
TAT-2106093301NDF
Vaša cena (s DPH) 26,88 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kozmetická taška moderného vzhľadu s vreckami na zips.

Toaletná taška Tatonka One Week v atraktívnom dizajne je praktickým a priestorným spoločníkom pre tých, ktorí chcú byť aj v priebehu cestovaní každé ráno svieži a krásni. Nepremokavý materiál chráni obsah pred vlhkosťou aj nečistotami, a vďaka mnohým vreckám si všetko prehľadne uložíte tak, aby ste nič dlho nehľadali. Bohato vypchaté dno zaručí optimálnu stabilitu aj zníženie intenzity nárazov v prípade pádu.

- stabilné dno
- textilná rukoväť
- sieťované vrecko vo veku
- veľké hlavné vrecko na zips
- 2 bočné vrecká zo sieťoviny
- nerozbitné zrkadielko
- háčik k zaveseniu otočný o 360°

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaTatonka
Farbačierna
Rozmery21 x 19 x 14 cm
Materiál450 HD Polyoxford, T-Square RS
RFID ochrana karietNe
Hmotnosť150 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Už v 80. rokoch si Winfried Schechinger všimol, že trh s outdoorovým vybavením v Európe rastie a založil firmu, ktorá bola predchodcom dnešnej rodinnej spoločnosti Tatonka. Tá bola založená v Bavorsku v roku 1993. Názov firmy pochádza z filmu Tanec s vlkmi, v siouxštine totiž "tatonka" znamená "bizón" – ten je symbolom života v súlade s prírodou, ktorá je zároveň človeku k úžitku. Tatonke tak nejde len o kvalitu tovaru, ale aj o společenskú a ekologickú zodpovednosť. Ich výrobné procesy sú čo najšetrnejšie k životnému prostrediu a ich zamestnanci pracujú vo veľmi dobrých podmienkach aj v továrni vo Vietname, kam sa záujemcovia môžu vybrať na prehliadku každý piatok dopoludnia (prehliadka je v angličtine).

  Firma sa svojím sortimentom zameriava na outdoorové vybavenie od spacákov a stanov, cez kempingový riad až po oblečenie a batohy. Všetky výrobky značky Tatonka sú skutočne kvalitné a zaručujú svojim majiteľom dlhodobé používanie. Vyrazte aj vy do hôr s bizónom! 

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: