Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Secrid Slimwallet Yard Green

Skladom
Kód produktu
SECRID-8718215287919
Vaša cena (s DPH) 60,00 €
Varianta Green
Skladom 3 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Skladom
 

Podrobnosti

Moderná tenká peňaženka na karty, doklady a bankovky s integrovanou ochranou RFID.


Peňaženka Secrid Slimwallet Yard s úzkym profilom ponúkne dostatok priestoru na platobné karty, doklady, vizitky i hotovosť a skvele padne do predného či náprsného vrecka košele, saka, bundy či kabáta. Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom. Hliníková výstuha vo vnútri ochráni karty pred ohýbaním, lámaním i nežiaducou bezdrôtovou RFID komunikáciou. Unikátna látka z mikrovlákna s jemnou textúrou na povrchu vyrobená v Nemecku spĺňa normy udržateľnosti výroby a svojím vzhľadom i odolnosťou dokáže vkusne nahradiť klasickú kožu.

 • hliníkové puzdro cardprotector na 4 embosované či 6 hladkých kariet
 • extra priestor na ďalších 6 kariet (preukazy, vizitky)
 • priehradka na bankovky
 • patentovaný mechanizmus pre ľahký prístup ku kartám
 • kvalitná a odolná tkanina z mikrovlákna príjemná na dotyk

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSecrid
Farbazelená
FormátNa výšku
Priehradky na karty12
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky1
ZatváranieBez zapínania
Rozmery10,2 x 6,8 x 1,6 cm
Materiálmikrovlákno, hliník
RFID ochrana karetÁno
Hmotnosť72 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.