Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón MINUS5 a získajte zľavu 5 % na všetko. Platí do 28. 4. 2024 na nezľavnené produkty.

Kožená mini peňaženka Secrid Slimwallet Stitch Linea Navy

Nie je skladom
Kód produktu
SECRID-1842195726378
Vaša cena (s DPH) 82,65 €
Varianta Linea Navy
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Tenká minipeňaženka z pravej kože na každodenné nosenie s vyšívaným vzorom.


Secrid Slimwallet stelesňuje moderné pojatie klasickej peňaženky. Vďaka tenkému vyhotoveniu a upravenej šírke ponúkne dostatok priestoru pre platobné karty, vizitky a hotovosť a skvele padne do predného či náprsného vrecka košele, saka, bundy a kabátu. Patentovaný mechanizmus umožňuje vysunúť karty jedným jednoduchým pohybom. Hliníková výstuha vnútri ochráni karty pred ohýbaním, lámaním a nežiaducou bezdrôtovou komunikáciou pomocou blokácie RFID.

 • priehradka pre 4 embosované či 6 hladkých kariet
 • extra priestor pre ďalších 6 kariet, bankovky, vizitky, doklady a účtenky
 • patentovaný mechanizmus pre jednoduchý prístup
 • vyrobené z európskej hovädzej usne
 • kože získa používaním patinu zvyšujúcu jej odolnosť
 • štýlová výšivka na prednej strane

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSecrid
Farbamodrá
FormátNa výšku
Priehradky na karty12
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky1
ZatváranieBez zapínania
Rozmery10,2 x 6,8 x 1,6 cm
Materiálkoža
RFID ochrana karietÁno
Hmotnosť72 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.