Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Kožená mini peňaženka Secrid Miniwallet Perforated Cognac

Nie je skladom
Kód produktu
SECRID-8718215287001
Vaša cena (s DPH) 52,00 € Bežná cena 65,00 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Elegantná minipeňaženka z perforovanej kože.

Miniwallet je peňaženka kompaktných rozmerov, ktorá sa vojde do každého vrecka. Milo vás prekvapí svojou nápaditosťou i vnútornou kapacitou. Patentovaný mechanizmus umožňuje okamžitý prístup k platobným kartám i dokladom vďaka jednému jednoduchému pohybu. Hliníková vrstva ochráni karty nielen pred ohýbaním či prasknutím, ale tieť pred nežiadúcou bezdrôtovou komunikáciou RFID.


  - priestor pre 4 embosované či 6 plochých kariet
  - oddiel pre 4 extra karty
  - priestor pre bankovky, vizitky aj účtenky
  - vyrobené z európskej hovädzej usne
  - perforovaný, brúsený povrch

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSecrid
Farbahnedá
FormátNa výšku
Priehradky na karty10
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky1
ZatváranieCvok
Rozmery10,2 x 6,5 x 2,1 cm
Materiálkoža
RFID ochrana karietÁno
Hmotnosť72 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.