Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Pánska mini peňaženka Secrid Cardprotector Laser Logo Brushed Silver

Nie je skladom
Kód produktu
SECRID-1842193432618
Vaša cena (s DPH) 26,12 € Bežná cena 32,65 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-20 %
 

Podrobnosti

Ochranné puzdro na platobné karty s trendy vzorom vyrytým nanolaserom.


Exkluzívny Cardprotector z limitovanej edície s rytinou je najminimalistickejšia peňaženka od značky Secrid. Vďaka patentovanému mechanizmu stačí na vysunutie kariet jeden jednoduchý pohyb. Hliníkový obal ochráni vďaka blokácii RFID platobné karty aj elektronické doklady pred fyzickým poškodením a nežiaducou bezdrôtovou komunikáciou.

 • pojme 4 embosované či 6 hladkých kariet
 • špeciálna ochranná vrstva na povrchu
 • patentovaný mechanizmus
 • obal tvorí základ všetkých Secrid peňaženiek

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaSecrid
Farbastrieborná
FormátNa výšku
Priehradky na karty6
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky0
ZatváranieBez zapínania
Rozmery10,2 x 6,3 x 0,8 cm
MateriálHliník
RFID ochrana karietÁno
Hmotnosť48 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Pôvod značky Secrid siaha až do deväťdesiatych rokov, kedy dizajnová agentúra Spirid spracovávala zákazky pre ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myslenie týchto dizajnérov išiel ruka v ruke s najmodernejšími inováciami, čo sa prejavilo aj v oblasti platobného styku. Firma takmer okamžite reagovala na zavedenie elektronických platieb v Holandsku a už v roku 1997 prišla s prvou minimalistickou peňaženkou Secrid Bodycard.
  V roku 2008, kedy Európu zasiahla finančná kríza a zákaziek od veľkých firiem ubudlo, sa René a Marianne van Geer rozhodli zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti čoby profesionálov na dizajn a založili značku Secrid. Okrem túžby navrátiť tradičnú výrobu kožených výrobkov späť do Holandska bola v ich hlavách tiež vízia zmeny pohľadu ľudí na ich peňaženky. Spolu s rozvojom technológií sa platobné možnosti stále zrýchľujú a zjednodušujú. K transakcii stačí mnohokrát jedno pípnutie. Odvrátenou stranou mince sú rastúce útoky na bezdrôtovú komunikáciu, ktorú platobné karty využívajú, a zvyšujúce sa požiadavky na bezpečnosť platobných prostriedkov. Doplnky Secrid nie sú profesionálne zvládnuté nielen po estetickej stránke, ale zodpovedajú tiež dnešným nárokom na ochrannú funkciu.
  O prepracovanom funkčnom dizajne výrobkov Secrid svedčí ocenenie ako Red Dot Design Award za peňaženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.