Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–17:00)

Menu
Môj košík : 0 ks: 0 €
AKCIA: Využite zľavový kupón na 10% zľavu na značku DAKINE. Kód kupónu: DAKINE10. Platí do 24.1.2020 aj na zľavnené produkty.

Plážová taška je letnou nevyhnutnosťou

Letné teploty lákajú k vode hádam každého. Kam ale uložiť všetko, čo vám pri kúpaní nemôže chýbať? Pri snahe vyzerať elegantne nepripadá v úvahu väčšina batohov a igelitka je samozrejme úplne passé. Urobte si radosť a zaobstarajte si plážovú tašku, s ktorou zažiarite pri mori aj na kúpalisku.

Pri nákupe plážovej tašky je dôležité rozhodnúť sa, čo je pre vás pri výbere dôležité. V našej ponuke však nájdete aj také, ktoré spĺňajú hneď niekoľko dôležitých kritérií naraz.

plážová taška Aha

Veľký objem nevylučuje skladnosť

Do správnej plážovej tašky sa musí zmestiť množstvo vecí – deka či osuška, opaľovací krém, knižka, nejaké občerstvenie a mnoho ďalších drobností. Zároveň je však potrebné, aby ju bolo možné pohodlne uložiť do kufra tak, aby nezaberala príliš veľa miesta. Veľký objem a zároveň skladnosť ponúka napríklad plážová taška Aha z odolného polyesteru alebo skladacia Heys Hili Zip Packaway Tote.

Kvalitný a príjemný materiál

Okrem toho, aby sa vám taška v horúcich dňoch nelepila na odhalené časti tela, je tiež dôležité, aby bol materiál odolný proti vode, piesku a rôznym nečistotám. Skvelou voľbou je v tomto prípade neoprén, ktorý možno v prípade potreby aj vyprať v práčke na 30 °C. Taška Built Essential Neoprene Tote sa okrem kvalitného spracovania tiež pohodlne nosí a vďaka zipsu a malým vnútorným vreckám je tiež veľmi praktická.

plážová taška SuitSuit

Plážová taška ako módny doplnok

Záleží vám skôr na tom, aby vám taška ladila k novým plavkám? Ani to nie je problém. Na originálne vzory je špecialista napríklad značka Reisenthel. Ich tašku Shopper M si zamilujete nielen vďaka neprehliadnuteľnému designu. Je uzatvárateľná na zips a vďaka pevnému dnu aj samostatne stojaca. S originálnymi kúskami prichádza tiež SuitSuit. Za ich tašky v letných farbách pokutu od módnej polície určite nedostanete!

Kapsičky a iné vychytávky

Okrem možnosti uzavrieť tašku zipsom určite oceníte ďalšie kapsičky, ktoré uľahčia orientáciu medzi uloženými vecami. Reisenthel City Shopper disponuje vnútorným vreckom na zips, do ktorého uschováte dôležité drobnosti, ako sú napríklad kľúče od hotelovej izby. Praktická je tiež kapsička špeciálne určená na mobilný telefón.

taška na pláš Reisenthel Shopper MUniverzálne použitie

Plážové tašky samozrejme nemusia ostať po návrate z dovolenky smutne ležať v skrini. Môžete ich využívať počas celého leta ako väčšie kabelky. Niektoré možno nosiť dokonca celoročne – napríklad na nákupy. Pokiaľ si takúto univerzálnu tašku chcete zaobstarať, určite vás zaujme jednoduchá taška Eastpak Soukie alebo farebná Heys Britto Packaway Tote A New Day.

Núdzové riešenie

Kompromisom medzi igelitovou a plážovou taškou môže byť dizajnová ekotaška. Okrem nízkych nákladov na zaobstaranie ju tiež môžete bez problémov prať alebo ju po vyprázdnení zložiť do úhľadného balíčka.

A posledný tip na záver: na pláži prídu vhod aj praktické tašky a obaly na jedlo, ktoré udržia so sebou nachystané občerstvenie naozaj občerstvujúce.

Starostlivá príprava na celodenné vodné radovánky vám umožní užívať si letné slnenie plnými dúškami. Za celý tým Bagalio vám prajeme pohodové leto!

Súvisiace produkty

Člen APEK Člen APEK Overené zákazníkmi - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay