Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HIT6 a získajte zľavu 6 % na všetko. Platí do 16. 6. 2024 na nezľavnené produkty.

Osprey Transporter 95 Anvil grey

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2103021501NDF
Vaša cena (s DPH) 107,31 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitná cestovná taška.

S taškou Osprey Transporter 95 zažijete naozajstné dobrodružstvá. Vďaka unikátnemu pevnému a nepremokavému materiálu vydrží naozaj veľa. Kvalitné zipsy, organizér a ďalšie vrecká poskytujú dostatok miesta pre uloženie všetkého potrebného. Hlavné vrecko sa dá navyše zamknúť pomocou zámku.

– dve bočné vrecká s uzatváraním na zips
– špeciálne vystužené dno
– bočné kompresné popruhy
– špeciálne popruhy pre nosenie na chrbte
– vrecko na zips na hornom paneli
– dve držadlá pre lepšiu manipuláciu

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbasivá
Objem95 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery67 x 46 x 36 cm
Hmotnosť1100 g
MateriálVýrobca neuvádza
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

  Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

  Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.

  Kategórie