Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Osprey Tempest 16 Stormcloud Grey

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2103018902NDF
Vaša cena (s DPH) 95,77 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný dámsky batoh vhodný na akékoľvek outdoorové vyžitie.

Dámska verzia batohu Talon. Vďaka svojmu tvaru, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ženské telá a chrbtovému systému Airscape™, sa stane vhodným spoločníkom ako na turistiku, tak aj na bicykel. V poslednom prípade oceníte aj systém pre uchytenie helmy LidLock™ a úchyt na blikačku.

- Airscape™ chrbtový systém s odvetrávaním
- predné pružné vrecko
- bočné pružné vrecká
- bočné kompresné popruhy
- vypchatý BioStretch™ bedrový pás
- vrecká na bedrovom popruhu
- systém pre uchytenie helmy LidLock™
- reflexné prvky na povrchu
- úchyt na blikačku na bicykel
- Stow-on-the-Go™ systém na uchytenie palíc
- kompatibilný s vodným rezervoárom

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbasivá
Objem16 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery52 x 22 x 20 cm
Hmotnosť660 g
MateriálVýrobca neuvádza
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

    Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

    Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.