Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Osprey Flap Jack Courier II Twilight blue

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2106027904NDF
Vaša cena (s DPH) 92,31 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Štýlová mestská taška na notebook 15".

Praktická brašna Osprey Flap jack courier poskytne dostatočnú ochranu pre váš 15" notebook v meste, ale aj v prírode. Vďaka premyslenému vnútornému priestoru, budete mať so sebou všetko, čo potrebujete.

- čalúnené vrecko na notebook 15"
- priestorné hlavné vrecko rozdelené na tri časti
- zapínanie na pracku
- organizér zabudovaný v prednom vrecku
- vrecko na mp3 prehrávač s vývodom na slúchadlá
- odopínateľný čalúnený ramenný popruh
- na veku malé vrecko na zips

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbamodrá
Objem20 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15"
Rozmery38 x 46 x 25 cm
Hmotnosť820 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

  Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

  Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.

  Kategórie