Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Osprey Daylite II Black

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2103036701NDF
Vaša cena (s DPH) 61,50 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Multifunkčný turistický batoh s objemom 13 litrov vhodný na jednodňové výlety do prírody aj dochádzanie do mesta za prácou.


Cestujete radi naľahko len s pár vecami na chrbte? Univerzálny outdoorový batoh Osprey Daylite oceníte nielen pri aktívnom oddychu v prírode, ale aj vo všedných dňoch, kedy s ním môžete vyraziť do zamestnania i do školy. Vystužené vrecko na tablet zaistí bezpečné prenášanie elektroniky, pohodlný chrbtový systém zaistí pohodlné nosenie. Batoh má vo výbave aj vonkajšie vrecko na umiestnenie hydrovaku a okrem toho ho možno pripnúť aj na turistický batoh Osprey Aether AG, Ariel AG, Farpoint 80 a Sojourn, ktoré sú vybavené špeciálnymi úchytovými očkami. Pri cestovaní tak poslúži aj ako praktická kabínová batožina.

- vystužený chrbtový panel s perforovaním pre lepšie odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu
- látková vrecko s pružným lemom na uloženie tabletu
- hrudný popruh s pohotovostnou píšťalkou
- zatváranie hlavnej komory na zips
- vnútorné vrecko na doklady
- kompatibilný s vakmi na vodu Osprey Hydraulics a Hydraulics LT
- karabína na kľúče
- odnímateľný bedrový popruh
- bočné kompresné popruhy
- bočné strečové vrecká
- unisex prevedenie
- možnosť pripnutia na vybrané turistické batohy Osprey

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbačierna
Objem13 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery46 x 24 x 22 cm
Hmotnosť450 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

    Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

    Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.