Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Osprey Ariel 65 Women´s Deep sea blue

Nie je skladom
Kód produktu
OSP-2103012401WM
Vaša cena (s DPH) 249,62 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Špičkový dámsky turistický batoh.

Chrbtový systém AirScape tvoria dve hliníkové tyče, ktoré sú každá po jednej strane batoha. Pomáhajú tak k rovnomernému rozloženiu váhy nákladu na chrbte. Chrbtový panel je vypchatý, a navyše opatrený vypnutou sieťovinou, vďaka čomu môže vzduch voľne prúdiť okolo chrbta.

- vypchatý bedrový pás
- priestor na helmu
- veko batohu sa dá nosiť samostatne ako ľadvinka
- predný vstup do hlavnej komory
- vrecko na vodný rezervoár
- predný kompresný popruh pre zmenšenie objemu
- úchyty na cepíny, teleskopické palice, stan, lyže atď...
- chrbtový systém Airscape
- vhodný pre výšku nad 170 cm (veľkosť M)

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaOsprey
Farbamodrá
Objem65 L
Vrecko na notebookNie
Rozmery90 x 36 x 32 cm
Hmotnosť2,28 kg
Nosnosť28 kg
Materiál420HD Nylon, 210D Nylon, Mesh
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Osprey bola založená v roku 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ju vtedy mladý podnikateľ Mike Pfotenhauer. Mike sa v mladosti venoval turistike vo svojom domovskom štáte Oregon. S bratmi a otcom potrebovali pri svojich výšlapoch kvalitné vybavenie. Jeho záujem o batohy s vekom stále rástol a s pomocou svojej matky sa ich dokonca naučil šiť. Vo šestnástich vytvori svoj prvý batoh. Mike najprv otvoril predajňu v prednej části svojho prenajatého domu. V roku 1987 Osprey začal predávať batohy veľkoobchodom a šitie sa rozdelilo medzi sedem alebo osem zamestnancov, kým Mike sa sám zameral na design.

    Dnes spoločnosť Osprey vlastní mnoho výrobných hál vo Vietname, kde je koncentrovaná hlavná výroba, a kam sa presídlil aj zakladateľ firmy, aby bol bližšie výrobnému procesu a zaistil tak požadovanú kvalitu. V sortimente značky Osprey sú hlavne batohy rôznych veľkostí a farebných kombinácií. Zameriavajú sa na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey sú nielen funkčné, ale tiež ekologické. Výrobca zaručuje vysokú odolnosť batohov, nenašli by ste v nich žiadne PVC ani BPA a snaží sa zaistiť čo najvyššiu šetrnosť pri výrobe.

    Batohy Osprey sú unikátne radom vychytávok, ako príklad uveďme Custom Molding System, čo je tepelne formovatelný bedrový pás pre zvýšenie komfortu pri nosení batoha.