Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Nalgene Round MiniGrip

Skladom
Kód produktu
NALGENE-217801
Vaša cena (s DPH) 7,31 €
Skladom > 5 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
 

Podrobnosti

Praktická fľaša pre najmenších so širokým hrdlom.

Obľúbená detská fľaša Minigrip je teraz v novom kabátiku. Jej spoľahlivosť zostáva, novo je však vybavená širokým hrdlom, vďaka ktorému sa ľahko čistí aj plní.

- odolná proti nárazom
- neabsorbuje pachy a zafarbenie
- široké hrdlo umožňuje plnenie ľadovými kockami
- možnosť umývať v umývačke
- BPA Free

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Objem0,35 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozmery18,4 x 7 cm
Hmotnosť108 g
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene se začala písať už v roku 1949 v New Yorku. Tím profesionálov sa najskôr zaoberal výrobou nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií, ale tie menšie z nich si vedci obľúbili natoľko, že ich začali používať i pre osobné účely. O preslávení fliaš Nalgene ssa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí ich začali vo veľkom využívať pri svojich výpravách. Zistili totiž, že sú perfektné na skladovánie všemožných potrebných vecí - od rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad začať s výrobou nového radu campingového vybavenia vysokej kvality.

  Nalgene sa svojimi produktami snaží vyhovieť ako individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, tak i rešpektovať a ochraňovať prírodu a životné prostredie. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), ktorý sa bežne nachádza napríklad v PET fľašiach a postupne sa uvoľňuje do nápojov. BPA môže narušovať funkciu hormónov, je ale spájaný aj so vznikom rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je najmä pre malé deti.

  Velký dôraz je tiež kladený na odolnosť výrobkov Nalgene. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty, teda nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež zpravidla neabsorbujú chute a farbivá, takže si svoj nápoj môžete skutočne vychutnať.

  Ak by ste chceli svoju fľašu Nalgene doviesť k dokonalosti, zaobstarajte si na ňu aj parádny obal. V ponuke je niekoľko neoprenových obalov, ktoré zaistia to, že si váš nápoj udrží požadovanú teplotu o mnoho dlhšie.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: