Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Nalgene Grip´n Gulp Kids 0,35 l Orange

Nie je skladom
Kód produktu
NALGENE-2182-1612
Vaša cena (s DPH) 5,85 € Bežná cena 7,65 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
-24 %
 

Podrobnosti

Odolná a bezpečná fľaša pre najmenších.

Chcete pre svoje batoľa štýlovú fľašu, ktorá sa len tak nezničí? Grip'n Gulp bola testovaná v extrémnych podmienkach a vďaka svojej pevnej konštrukcii odolá aj silným nárazom. Zároveň veľmi dobre tesní a do detských ručičiek padne ako uliata. Roztomilé motívy sú potom už len čerešničkou na torte, ktorá deťom vyčarí úsmev na tvári.

- jednoduché použitie vďaka náustku z hladkého plastu a pogumovanému vrchnáku
- odolná voči pachom aj zafarbeniu
- jednotlivé časti možno umývať v umývačke
- možnosť praktického pripnutia k batohu či taške
- veko je zameniteľné s ostatnými vrchnákmi fliaš Nalgene so širokými uzávermi
- BPA Free

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaNalgene
Farbaoranžová
Objem0,35 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozmery18,4 x 7 cm
Hmotnosť108 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  História legendárnych fliaš značky Nalgene sa začala písať v roku 1949 v New Yorku, keď americký chemik Emanuel Goldberg vyrobil prvú plastovú skúmavku. Jeho tím odborníkov sa tak najskôr zaoberal vývojom a výrobou plastových nádob, ktoré slúžili ako vybavenie laboratórií. V priebehu 60. rokov 20. storočia si ale niektoré z nich vedci obľúbili natoľko, že sa rozhodli ich používať i na osobné účely. Pretože boli fľaše ľahké a dobre tesnili, brali si ich najčastejšie na turistiku do hôr ako fľaše na vodu.

  O preslávenie fliaš Nalgene sa potom v 70. rokoch postarali skauti, ktorí v nich našli ideálnu outdoorovú fľašu na svoje výpravy do prírody. Oproti vtedy bežne používaným skleneným a plechovým fľašiam boli tie plastové ľahšie, dali sa ľahko prenášať a boli perfektné na skladovanie všemožných tekutín – od vody a rozpustných nápojov, cez jedlo až po šampóny. A tak sa zrodil nápad vyrábať plastové dózy a fľaše vysokej kvality s dlhou životnosťou i pre koncových zákazníkov. Fľaše na vodu značky Nalgene mali vo výbave na zimnej olympiáde v Lake Placid v roku 1980 i americkí hokejisti, ktorí po výhre nad ZSSR získali zlaté medaily. Nalgene je od roku 2004 dcérskou spoločnosťou Thermo Fisher Scientific.

  Nalgene sa svojimi produktmi snaží vyhovieť individuálnym potrebám a životnému štýlu zákazníkov, ale tiež rešpektovať a ochraňovať prírodu, životné prostredie (projekt Nalgene Water Fund) a zdravie spotrebiteľov, ktorí ich výrobky používajú každý deň. Svoje produkty vyrába zásadne bez škodlivých bisfenolov A (BPA) a S (BPS), ktoré sa môžu bežne nachádzať napríklad v niektorých plastových obaloch a fľašiach (najčastejšie vyrobených z polykarbonátu), či v poťahu vnútornej strany plechoviek, odkiaľ sa môžu postupne uvoľňovať do nápoja či potravín a kontaminovať ich. BPA a BPS môžu podľa výskumov zásadne narušovať funkcii hormónov, sú spojované i so vznikom obezity, rakoviny či cukrovky. Obzvlášť nebezpečné sú predovšetkým pre kojencov a malé deti, preto je ich použitie napr. v dojčenských fľašiach v EÚ zakázané. Výrobky Nalgene určené na styk s potravinami z materiálu Eastman Tritan kopolyester prešli dôkladným testovaním, aby sa potvrdila ich bezpečnosť.

  Veľký dôraz je kladený tiež na odolnosť. Silné nárazy, ani nízke či naopak vysoké teploty nie sú dôvodom k obavám. Fľaše tiež spravidla neovplyvňujú chuť nápoja a neabsorbujú farbivá, takže si svoj nápoj vrátane čistej vody môžete naozaj vychutnať. Fľaša, ktorá toho veľa vydrží, nahradí jednorázové plastové obaly, čím sa podieľa na znížení odpadu a emisií.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: