Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Ready S

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
MARCH-2666-S
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 5 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ľahko ovládateľný a kvalitný textilný kufor na štyroch kolieskach.

Textilné batožiny March Ready sú vždy pripravené na akúkoľvek cestu. Vďaka ich nízkej hmotnosti a kvalitným prvkom je manipulácia s nimi naozaj jednoduchá a to aj keď veziete ťažší náklad. Vyberavých cestovateľov také iste potešia farebné variácie, v ktorých sa kufre vyrábajú. Vďaka nim si každý vyberie batožinu skutočne na mieru k svojmu osobnému štýlu.

- kufor je väčšinou dopravcov akceptovaný ako palubná batožina
- štyri hladké kolieska zaisťujú jednoduchý a ľahký pojazd
- teleskopická rukoväť s aretáciou pre čo najjednoduchšiu manipuláciu
- prídavný visací zámok na kľuč
- dvojstrane riešený interiér umožní prehľadné zbalenie na cesty
- päťročná záruka

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaMarch
Objem37 l
Veľkosť kufraMalý / Palubný
ZamykanieZámok na kľúč
Počet koliesok4 kolieska
ExpandérNe
Rozmery55 x 38 x 20 cm
Hmotnosť2,1 kg
MateriálPolyester
Záruka5 rokov

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Holandská značka March pôsobí na trhu vyše desať rokov a za tú dobu si dokázala vybudovať povesť výrobcu, ktorý za dostupné ceny poskytuje tú najvyššiu kvalitu. Ich batožina sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou, jedinečným dizajnom a kvalitným prevedením. March ponúka ultraľahké textilné kufre, u väčšiny z nich je možné rozšířiť kapacitu až o štvrtinu objemu, ale aj odľahčené luxusné škrupinové kufre z ABS plastu či polykarbonátu. Špeciálne upravené kolieska umožňujú tichý chod a ľahkú manipuláciu s batožinou.

  Jednotlivé rady sú k dispozícií v mnohých farebných variantoch, na svoje si tak prídu milovníci dobrodružnejšieho cestovania aj profesionáli, ktorí potrebujú reprezentatívnu batožinu na služobné cesty. Najmenšia batožina je vyrábaná s ohľadom na požiadavky väčšiny leteckých spoločností na palubnú batožinu.

  Firma March poskytuje päťročnú záruku na výrobné vady tovaru, čo odráža skutočnosť, že všetky ich produkty sú naozaj veľmi kvalitné. Všetky surové materiály aj výrobné procesy podliehajú náročným kontrolám kvality, ktoré predchádzajú samotnej produkcii. Predtým, než batožina prejde k veľkovýrobe, je každý vyvinutý produkt testovaný v laboratóriu a v testovacích centrách. Jednotlivo sú testované všetky komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukoväť, držadlá, kolieska), aby bol dosiahnutý najvyšší stupeň výrobnej kontroly. Všetky produkty sú testované tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné cestovanie. Preto prechádzajú šiestimi stupňami testovania: test pádu, držadiel, nárazu, jazdy, zdolávanie schodov a teplotný test.

  V našej ponuke nájdete kompletný sortiment značky March.

  Oficiálne stránky výrobcu: www.march-luggage.productzone.net