Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Gotthard Beauty Case

Nie je skladom
Kód produktu
MARCH-1200-BC
Vyradený z predaja
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 5 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Luxusný kozmetický kufrík z polypropylénu.


Praktický kozmetický kufrík sa skvele hodí na všetky osobné a hygienické potreby. Vďaka nerozbitnému polypropylénu a prehľadnému interiéru budete mať vždy všetko v bezpečí a na svojom mieste.

- väčšinou leteckých spoločností je kufrík akceptovaný ako palubný
- dvojstranne riešený interiér
- oddelený na zips a vrecká
- päťročná záruka

Chcete vedieť, ako dopadol kozmetický kufrík March Gotthard Beauty Case v našom testovaní? Mrknite na RECENZIU na blogu.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaMarch
Objem16 l
Veľkosť kufraMalý / Palubný
ZamykanieBez zámku
ExpandérNe
Vrecko na notebookNie
Rozmery34 x 28 x 18 cm
Hmotnosť0,9 kg
MateriálPolypropylen
Záruka5 rokov

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Holandská značka March pôsobí na trhu vyše desať rokov a za tú dobu si dokázala vybudovať povesť výrobcu, ktorý za dostupné ceny poskytuje tú najvyššiu kvalitu. Ich batožina sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou, jedinečným dizajnom a kvalitným prevedením. March ponúka ultraľahké textilné kufre, u väčšiny z nich je možné rozšířiť kapacitu až o štvrtinu objemu, ale aj odľahčené luxusné škrupinové kufre z ABS plastu či polykarbonátu. Špeciálne upravené kolieska umožňujú tichý chod a ľahkú manipuláciu s batožinou.

  Jednotlivé rady sú k dispozícií v mnohých farebných variantoch, na svoje si tak prídu milovníci dobrodružnejšieho cestovania aj profesionáli, ktorí potrebujú reprezentatívnu batožinu na služobné cesty. Najmenšia batožina je vyrábaná s ohľadom na požiadavky väčšiny leteckých spoločností na palubnú batožinu.

  Firma March poskytuje päťročnú záruku na výrobné vady tovaru, čo odráža skutočnosť, že všetky ich produkty sú naozaj veľmi kvalitné. Všetky surové materiály aj výrobné procesy podliehajú náročným kontrolám kvality, ktoré predchádzajú samotnej produkcii. Predtým, než batožina prejde k veľkovýrobe, je každý vyvinutý produkt testovaný v laboratóriu a v testovacích centrách. Jednotlivo sú testované všetky komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukoväť, držadlá, kolieska), aby bol dosiahnutý najvyšší stupeň výrobnej kontroly. Všetky produkty sú testované tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné cestovanie. Preto prechádzajú šiestimi stupňami testovania: test pádu, držadiel, nárazu, jazdy, zdolávanie schodov a teplotný test.

  V našej ponuke nájdete kompletný sortiment značky March.

  Oficiálne stránky výrobcu: www.march-luggage.productzone.net

  Kategórie