Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Go-Go Bag L

Nie je skladom
Kód produktu
MARCH-6200-L
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 5 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Odolná cestovná taška s dvomi kolieskami.

Vďaka tejto športovej taške sa už nemusíte báť vypraviť sa za dobrodružstvom skutočne štýlovo. Do džungle aj do hôr spoľahlivo s March Go-Go Bag!

– Dve odolné kolieska.
– Odľahčená hliníková rukoväť s tlačítkom na zaistenie.
– Inteligentne riešený vnútorný priestor pre ľahké balenie s popruhmi.
– Dve hlavné vnútorné komory na zips.
– Tri vonkajšie menšie vrecká na zips.
– Jazdce zipsov hlavných vreciek možno zamknúť visiacim zámkom.
– Popruhy pre pohodlné nosenie v ruke.
– Štítok na adresu.
– Päťročná záruka.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaMarch
Objem102 l
Veľkosť kufraVeľký
ZamykanieBez zámku
Počet koliesok2 kolieska
ExpandérNe
Rozmery71 x 41 x 35 cm
Hmotnosť3,5 kg
MateriálNylon
Záruka5 rokov

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Holandská značka March pôsobí na trhu vyše desať rokov a za tú dobu si dokázala vybudovať povesť výrobcu, ktorý za dostupné ceny poskytuje tú najvyššiu kvalitu. Ich batožina sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou, jedinečným dizajnom a kvalitným prevedením. March ponúka ultraľahké textilné kufre, u väčšiny z nich je možné rozšířiť kapacitu až o štvrtinu objemu, ale aj odľahčené luxusné škrupinové kufre z ABS plastu či polykarbonátu. Špeciálne upravené kolieska umožňujú tichý chod a ľahkú manipuláciu s batožinou.

  Jednotlivé rady sú k dispozícií v mnohých farebných variantoch, na svoje si tak prídu milovníci dobrodružnejšieho cestovania aj profesionáli, ktorí potrebujú reprezentatívnu batožinu na služobné cesty. Najmenšia batožina je vyrábaná s ohľadom na požiadavky väčšiny leteckých spoločností na palubnú batožinu.

  Firma March poskytuje päťročnú záruku na výrobné vady tovaru, čo odráža skutočnosť, že všetky ich produkty sú naozaj veľmi kvalitné. Všetky surové materiály aj výrobné procesy podliehajú náročným kontrolám kvality, ktoré predchádzajú samotnej produkcii. Predtým, než batožina prejde k veľkovýrobe, je každý vyvinutý produkt testovaný v laboratóriu a v testovacích centrách. Jednotlivo sú testované všetky komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukoväť, držadlá, kolieska), aby bol dosiahnutý najvyšší stupeň výrobnej kontroly. Všetky produkty sú testované tak, aby spĺňali náročné požiadavky na moderné cestovanie. Preto prechádzajú šiestimi stupňami testovania: test pádu, držadiel, nárazu, jazdy, zdolávanie schodov a teplotný test.

  V našej ponuke nájdete kompletný sortiment značky March.

  Oficiálne stránky výrobcu: www.march-luggage.productzone.net

  Kategórie