Lowe Alpine Tensor 15 Dawn Blue

Nie je skladom
Kód produktu
LOWE-FDP-79-DB-15
Vaša cena (s DPH) 59,62 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Multifunkčný, odľahčený batoh vhodný na bicykel, behanie i jednodňové turistické výlety.


Beh skoro ráno, kondičný tréning, trail alebo kratšie túra? S batohom Tensor 15 zvládnete všetko s ľahkosťou! Chrbtový panel prenesie váhu nákladu čo najbližšie telu a prispôsobí sa pohybu. Štíhly tvar a menší objem zaručí pohodlie počas jazdy na bicykli, nízka hmotnosť zase pohodlné nosenie počas chôdze aj behu, a to nielen v meste, ale aj v teréne v prírode. Do batohu sa zmestí základná výbava na aktívny i rekreačný šport, do úchytov ľahko vsuniete tiež trekové palice. Vďaka reflexné grafike a pútku na blikačku budete bezpečne vidieť aj v šere.

 • ľahký a priedušný chrbtový systém AirContour
 • priedušné ramenné popruhy s nastaviteľnou dĺžkou
 • pružné bočné vrecká na fľaše
 • horné vrecko na zips na drobnosti
 • vnútorné bezpečnostné vrecko na zips
 • vrecko na hydrovak
 • systém TipGripper pre rýchle upevnenie trekových palíc
 • hrudný popruh s píšťalkou
 • odnímateľný bedrový popruh
 • klip na kľúče
 • pútko na blikačku
 • reflexné prvky
 • doživotná záruka

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLowe Alpine
Farbamodrá
Objem15 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery46 x 29 x 20 cm
Hmotnosť450 g
Materiál210D Shadow Ripstop / HydroShield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Počiatok Lowe Alpine sa odvíja od roku 1967, kedy tri bratia z Colorada, horolezci a cestovatelia Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených štátoch a vyvíjali nové metódy lezenia. Ich dlhá cesta priniesla dva výsledky: priekopníctvo v alpskom štýle horolezectva, za druhé rozhodnutie, že už sa nebudú spokojovať s nízkou kvalitou výstroja, ktorá v tej dobe bola k dostátiu. Aby uspokojili svoje náročné požiadavky, založili spoločnosť Lowe Alpine, s jediným jasným cieľom: vyvinúť také batohy, ktoré uspokoja potreby každého dobrodruha či dobrodružky, neobmedzujú pohyb, a ktorým je možné plne dôverovať.

  Bratia priniesli do sveta batohov revolučné myšlienky, ktoré sú dnes bežne rozšíreným štandardom. Vynašli ku príkladu prvý batoh s vnútornou kostrou, alebo kompresné popruhy. Čoskoro však záujem nezostal len u batohov, keď sa pustili do vývoja cepínov, mačiek, istenia a ďalšie techniky. Postupom času sa spoločnosť vypracovala až na prvé priečky medzi najuznávanejších svetových výrobcov batohov a príslušenstva. Lowe Alpine sa od svojho založenia nikdy neprestala vyvíjať. Inovatívny duch, s ktorým ju bratia založili, pretrval až dodnes.

  Lowe Alpine kladie vysoký dôraz na odolnosť, funkčnosť a pohodlnosť svojich produktov. Všetko nepotrebné, čo sa môže poškodiť alebo zlyhať, je pri vývoji okamžite odstránené. Objem batohov je meraný presnou, medzinárodne odporúčanou metódou ASTM: s pomocou plastických guličiek, ktoré sa následne presypú do kalibrovaného meracieho valca. Pre šitie sú používane trojpramenné nylonové nite, veľmi silné a trvanlivé. Každý dôležitý šev je trojitý: dvojité šitie je prekryté ochrannou páskou a znovu prešité. Hlavné miesta sú potom päťnásobne, alebo dokonca až desaťnásobne zapošívané.

  Spodná časť veľkých batohov, ktorá býva najviacej namáhaná a vystavovaná mechanickým poškodením, je zdvojená. Všetky textílie sú starostlivo testované, od odolnosti proti oderu, roztrhnutiu, až po test farebnej stálosti. Každý materiál je tiež preverovaný z hľadiska vysokých nárokov na vodovzdornosť.

  Spony musia mať optimálny uhol nastavenia, aby nebolo príliš náročné posunúť popruhy, a zároveň aby sa samovoľne nepovoľovali. Spony a pracky sú potom testované až do úplného zničenia, s cieľom nájsť ideálny pomer medzi tvrdosťou a flexibilitou materiálu. Zipsy musia byť ľahké, odolné, trvanlivé a dobre ovládateľné, preto sú použité kvalitné zipsy YKK.

  Ramenné popruhy musia byť pevné a zároveň flexibilne, preto sú používané drahé a veľmi kvalitné polyetylénové a EVA peny. Bedrové pásy najväčších batohov využívajú kombinácie otvorených a uzavretých penových buniek. Zatiaľ čo tie uzatvorené udržujú tvar a pevnú oporu, vrstva otvorených buniek sa stará o mäkkosť a priehybnosť. Výsledkom celého procesu je potom vysoko kvalitný batoh, na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.