Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón SPRING a získajte zľavu 6 % na nezľavnené produkty. Platí do 18. 4. 2021.

Lowe Alpine Edge 26

Skladom
Kód produktu
LOWE-FDP-94
Vaša cena (s DPH) 57,31 €
Varianty:
Skladom 3 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Skladom
 

Podrobnosti

Všestranný jednokomorový batoh s integrovanou priehradkou na 15" notebook vhodný na cesty do práce, šport, turistiku i outdoorové vyžitie vo voľnom čase.


V týždni verný spoločník do práce, cez víkendu parťák na trail či turistické výlety? Multifunkčný batoh Edge 26 v odľahčenom inovatívnom designu sa optimálne prispôsobí vášmu tempu i každodennej záťaži. Vďaka priehradke na notebook môžete bez obáv prenášať elektroniku vrátane príslušenstva, kedykoľvek a kamkolvek je treba. Pri výlete ju ľahko využijete ako vrecko na hydrovak. Vďaka väčšiemu objemu a úchytom na palice i LED svetlo s ním môžete vyraziť i na bicykel či víkendovú akciu. Všetko potrebné uložíte do priestornej komory, bočných vreciek či predných vreciek na zips.

 • dĺžka chrbta: 48 cm
 • odľahčený a priedušný chrbtový systém Air Contour™ s odvetrávacími kanálikmi
 • čalúnená priehradka na 15" notebook
 • široký vstup pre ľahký prístup k veciam
 • vonkajšia látka bez PFC (fluorocarbonu)
 • bočné kompresné popruhy
 • odnímateľný bedrový popruh
 • hrudný popruh s núdzovou píšťalkou
 • veľké bočné vrecká z pružnej sieťoviny
 • predné vrecko na zips na uložení mapy
 • malá kapsička na zips na hornej strane batohu ideálna na drobnosti
 • pútka na 2 trekové palice
 • pútko na LED svetlo s reflexným pruhem
 • klip na kľúče
 • kompatibilný s hydrovakom

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLowe Alpine
Objem26 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15"
Rozmery50 x 30 x 25 cm
Hmotnosť600 g
Materiál420D Dobby / Hydroshield PFC free
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Počiatok Lowe Alpine sa odvíja od roku 1967, kedy tri bratia z Colorada, horolezci a cestovatelia Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených štátoch a vyvíjali nové metódy lezenia. Ich dlhá cesta priniesla dva výsledky: priekopníctvo v alpskom štýle horolezectva, za druhé rozhodnutie, že už sa nebudú spokojovať s nízkou kvalitou výstroja, ktorá v tej dobe bola k dostátiu. Aby uspokojili svoje náročné požiadavky, založili spoločnosť Lowe Alpine, s jediným jasným cieľom: vyvinúť také batohy, ktoré uspokoja potreby každého dobrodruha či dobrodružky, neobmedzujú pohyb, a ktorým je možné plne dôverovať.

  Bratia priniesli do sveta batohov revolučné myšlienky, ktoré sú dnes bežne rozšíreným štandardom. Vynašli ku príkladu prvý batoh s vnútornou kostrou, alebo kompresné popruhy. Čoskoro však záujem nezostal len u batohov, keď sa pustili do vývoja cepínov, mačiek, istenia a ďalšie techniky. Postupom času sa spoločnosť vypracovala až na prvé priečky medzi najuznávanejších svetových výrobcov batohov a príslušenstva. Lowe Alpine sa od svojho založenia nikdy neprestala vyvíjať. Inovatívny duch, s ktorým ju bratia založili, pretrval až dodnes.

  Lowe Alpine kladie vysoký dôraz na odolnosť, funkčnosť a pohodlnosť svojich produktov. Všetko nepotrebné, čo sa môže poškodiť alebo zlyhať, je pri vývoji okamžite odstránené. Objem batohov je meraný presnou, medzinárodne odporúčanou metódou ASTM: s pomocou plastických guličiek, ktoré sa následne presypú do kalibrovaného meracieho valca. Pre šitie sú používane trojpramenné nylonové nite, veľmi silné a trvanlivé. Každý dôležitý šev je trojitý: dvojité šitie je prekryté ochrannou páskou a znovu prešité. Hlavné miesta sú potom päťnásobne, alebo dokonca až desaťnásobne zapošívané.

  Spodná časť veľkých batohov, ktorá býva najviacej namáhaná a vystavovaná mechanickým poškodením, je zdvojená. Všetky textílie sú starostlivo testované, od odolnosti proti oderu, roztrhnutiu, až po test farebnej stálosti. Každý materiál je tiež preverovaný z hľadiska vysokých nárokov na vodovzdornosť.

  Spony musia mať optimálny uhol nastavenia, aby nebolo príliš náročné posunúť popruhy, a zároveň aby sa samovoľne nepovoľovali. Spony a pracky sú potom testované až do úplného zničenia, s cieľom nájsť ideálny pomer medzi tvrdosťou a flexibilitou materiálu. Zipsy musia byť ľahké, odolné, trvanlivé a dobre ovládateľné, preto sú použité kvalitné zipsy YKK.

  Ramenné popruhy musia byť pevné a zároveň flexibilne, preto sú používané drahé a veľmi kvalitné polyetylénové a EVA peny. Bedrové pásy najväčších batohov využívajú kombinácie otvorených a uzavretých penových buniek. Zatiaľ čo tie uzatvorené udržujú tvar a pevnú oporu, vrstva otvorených buniek sa stará o mäkkosť a priehybnosť. Výsledkom celého procesu je potom vysoko kvalitný batoh, na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.