Lowe Alpine Edge 18 Black

Skladom
Kód produktu
LOWE-FDP-91-BL-18
Vaša cena (s DPH) 48,08 €
Varianta Black
Skladom 2 ks
 • Doprava od 1,70 €
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Novinka
Skladom
 

Podrobnosti

Multifunkčný jednokomorový batoh s priehradkou na 15" notebook vhodný na turistiku, bicykel, šport, výlety do prírody i každodenné cesty do práce.


Všestranný a odľahčený batoh Edge ponúka všetko, čo moderný človek v každodennom živote skutočne využije. Priedušný chrbtový systém AirCountour s odvetrávacími kanálikmi, odnímateľný bedrový popruh a hrudný popruh s núdzovou píšťalkou sa postarajú o to, aby bol váš chrbát i pri náročnejšej aktivite stále ako v bavlnke. Vo vnútri batohu je umiestnená čalúnená priehradka na 15" notebook, ktorú pri športe ľahko premeníte na vrecko na hydrovak. Na prednej strane batohu nájdete šikovné vrecko na mapu, pútko na LED blikačku a systém na uchytenie trekových palíc.

 • dĺžka chrbta: 48 cm
 • chrbtový systém Air Contour™
 • čalúnené vnútorné vrecko na 15" notebook
 • bočné kompresné popruhy
 • odnímateľný bedrový popruh
 • hrudný popruh s SOS píšťalkou
 • čalúnené sieťované strečové bočné vrecká
 • široký vstup pre ľahký prístup k veciam vo vnútri komory
 • predné vrecko so zipsom vhodné napr. na mapu či sprievodcu
 • horné vrecko na zips na drobnosti
 • úchyt na LED svetlo s reflexným prvkom
 • systém pre uchytenie 2 trekových palíc
 • kompatibilný s hydrovakom
 • klip na kľúče
 • materiál bez PFC

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLowe Alpine
Farbačierna
Objem18 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15"
Rozmery45 x 28 x 23 cm
Hmotnosť520 g
Materiál420D Dobby / HydroShield PFC free
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Počiatok Lowe Alpine sa odvíja od roku 1967, kedy tri bratia z Colorada, horolezci a cestovatelia Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených štátoch a vyvíjali nové metódy lezenia. Ich dlhá cesta priniesla dva výsledky: priekopníctvo v alpskom štýle horolezectva, za druhé rozhodnutie, že už sa nebudú spokojovať s nízkou kvalitou výstroja, ktorá v tej dobe bola k dostátiu. Aby uspokojili svoje náročné požiadavky, založili spoločnosť Lowe Alpine, s jediným jasným cieľom: vyvinúť také batohy, ktoré uspokoja potreby každého dobrodruha či dobrodružky, neobmedzujú pohyb, a ktorým je možné plne dôverovať.

  Bratia priniesli do sveta batohov revolučné myšlienky, ktoré sú dnes bežne rozšíreným štandardom. Vynašli ku príkladu prvý batoh s vnútornou kostrou, alebo kompresné popruhy. Čoskoro však záujem nezostal len u batohov, keď sa pustili do vývoja cepínov, mačiek, istenia a ďalšie techniky. Postupom času sa spoločnosť vypracovala až na prvé priečky medzi najuznávanejších svetových výrobcov batohov a príslušenstva. Lowe Alpine sa od svojho založenia nikdy neprestala vyvíjať. Inovatívny duch, s ktorým ju bratia založili, pretrval až dodnes.

  Lowe Alpine kladie vysoký dôraz na odolnosť, funkčnosť a pohodlnosť svojich produktov. Všetko nepotrebné, čo sa môže poškodiť alebo zlyhať, je pri vývoji okamžite odstránené. Objem batohov je meraný presnou, medzinárodne odporúčanou metódou ASTM: s pomocou plastických guličiek, ktoré sa následne presypú do kalibrovaného meracieho valca. Pre šitie sú používane trojpramenné nylonové nite, veľmi silné a trvanlivé. Každý dôležitý šev je trojitý: dvojité šitie je prekryté ochrannou páskou a znovu prešité. Hlavné miesta sú potom päťnásobne, alebo dokonca až desaťnásobne zapošívané.

  Spodná časť veľkých batohov, ktorá býva najviacej namáhaná a vystavovaná mechanickým poškodením, je zdvojená. Všetky textílie sú starostlivo testované, od odolnosti proti oderu, roztrhnutiu, až po test farebnej stálosti. Každý materiál je tiež preverovaný z hľadiska vysokých nárokov na vodovzdornosť.

  Spony musia mať optimálny uhol nastavenia, aby nebolo príliš náročné posunúť popruhy, a zároveň aby sa samovoľne nepovoľovali. Spony a pracky sú potom testované až do úplného zničenia, s cieľom nájsť ideálny pomer medzi tvrdosťou a flexibilitou materiálu. Zipsy musia byť ľahké, odolné, trvanlivé a dobre ovládateľné, preto sú použité kvalitné zipsy YKK.

  Ramenné popruhy musia byť pevné a zároveň flexibilne, preto sú používané drahé a veľmi kvalitné polyetylénové a EVA peny. Bedrové pásy najväčších batohov využívajú kombinácie otvorených a uzavretých penových buniek. Zatiaľ čo tie uzatvorené udržujú tvar a pevnú oporu, vrstva otvorených buniek sa stará o mäkkosť a priehybnosť. Výsledkom celého procesu je potom vysoko kvalitný batoh, na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.