Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HIT6 a získajte zľavu 6 % na všetko. Platí do 16. 6. 2024 na nezľavnené produkty.

Lowe Alpine AT Carry-On 45 22" Anthracite

Nie je skladom
Kód produktu
LOWE-FTR-37-AH-40
Vaša cena (s DPH) 115,00 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Palubný batoh s priehradkou na notebook do veľkosti 24'' s možnosťou nosenia v ruke či cez rameno.

Lowe Alpine AT Carry-On 45 22'' s mnohostranným využitím, ktorého popruhy môžete skryť a nosiť ho ako cestovnú tašku v ruke či cez rameno. Do širokého polstrovaného vrecka s vlastným vstupom sa zmestí aj väčší notebook. Dodatočným zámkom uzamykateľné zipsy sú špeciálne skonštruované tak, aby boli imúnne proti otvoreniu pomocou ostrého predmetu (napr. pero). Vďaka prepracovanému dizajnu pojme batoh rovnaký objem vecí ako palubný kufor a vďaka množstvu priehradiek a vreciek budete mať veci vždy perfektne zorganizované.

- samostatné polstrované vrecko na notebook do 24'' s bočným prístupom
- praktická priehradka na tablet
- ramenné popruhy možno skryť a nosiť batožinu v ruke
- s pomocou polstrovaného popruhu možno nosiť cez rameno
- bezpečnostné zipsy s okami pre uzamknutie
- ľahko ovládateľné zipsy opatrené dlhými tiahlami
- predné vrecko ideálne na cestovné dokumenty
- vrchné vrecko na cennosti
- madlo hore aj na boku pre pohodlnú manipuláciu
- strečové bočné vrecko na fľašu
- pútka pre prichytenie dodatočného nákladu
- súčasťou je odnímateľná menovka
- vonkajšie kompresné popruhy znížia objem batožiny
- vnútri dva nastaviteľné popruhy so sponou pre zafixovanie a stiahnutie nákladu
- vnútorné sieťované vrecko s dlhým zipsom
- rozmery spĺňajú podmienky palubnej batožiny väčšiny leteckých spoločností
- spoľahlivý, veľmi odolný a vodeodpudivý materiál
- dĺžka chrbtového panelu 49 cm

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLowe Alpine
Farbasivá
Objem45 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku24"
Rozmery55 x 35 x 20–25 cm
Hmotnosť1360 g
MateriálTravelShield Plus Nylon
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Počiatok Lowe Alpine sa odvíja od roku 1967, kedy tri bratia z Colorada, horolezci a cestovatelia Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených štátoch a vyvíjali nové metódy lezenia. Ich dlhá cesta priniesla dva výsledky: priekopníctvo v alpskom štýle horolezectva, za druhé rozhodnutie, že už sa nebudú spokojovať s nízkou kvalitou výstroja, ktorá v tej dobe bola k dostátiu. Aby uspokojili svoje náročné požiadavky, založili spoločnosť Lowe Alpine, s jediným jasným cieľom: vyvinúť také batohy, ktoré uspokoja potreby každého dobrodruha či dobrodružky, neobmedzujú pohyb, a ktorým je možné plne dôverovať.

  Bratia priniesli do sveta batohov revolučné myšlienky, ktoré sú dnes bežne rozšíreným štandardom. Vynašli ku príkladu prvý batoh s vnútornou kostrou, alebo kompresné popruhy. Čoskoro však záujem nezostal len u batohov, keď sa pustili do vývoja cepínov, mačiek, istenia a ďalšie techniky. Postupom času sa spoločnosť vypracovala až na prvé priečky medzi najuznávanejších svetových výrobcov batohov a príslušenstva. Lowe Alpine sa od svojho založenia nikdy neprestala vyvíjať. Inovatívny duch, s ktorým ju bratia založili, pretrval až dodnes.

  Lowe Alpine kladie vysoký dôraz na odolnosť, funkčnosť a pohodlnosť svojich produktov. Všetko nepotrebné, čo sa môže poškodiť alebo zlyhať, je pri vývoji okamžite odstránené. Objem batohov je meraný presnou, medzinárodne odporúčanou metódou ASTM: s pomocou plastických guličiek, ktoré sa následne presypú do kalibrovaného meracieho valca. Pre šitie sú používane trojpramenné nylonové nite, veľmi silné a trvanlivé. Každý dôležitý šev je trojitý: dvojité šitie je prekryté ochrannou páskou a znovu prešité. Hlavné miesta sú potom päťnásobne, alebo dokonca až desaťnásobne zapošívané.

  Spodná časť veľkých batohov, ktorá býva najviacej namáhaná a vystavovaná mechanickým poškodením, je zdvojená. Všetky textílie sú starostlivo testované, od odolnosti proti oderu, roztrhnutiu, až po test farebnej stálosti. Každý materiál je tiež preverovaný z hľadiska vysokých nárokov na vodovzdornosť.

  Spony musia mať optimálny uhol nastavenia, aby nebolo príliš náročné posunúť popruhy, a zároveň aby sa samovoľne nepovoľovali. Spony a pracky sú potom testované až do úplného zničenia, s cieľom nájsť ideálny pomer medzi tvrdosťou a flexibilitou materiálu. Zipsy musia byť ľahké, odolné, trvanlivé a dobre ovládateľné, preto sú použité kvalitné zipsy YKK.

  Ramenné popruhy musia byť pevné a zároveň flexibilne, preto sú používané drahé a veľmi kvalitné polyetylénové a EVA peny. Bedrové pásy najväčších batohov využívajú kombinácie otvorených a uzavretých penových buniek. Zatiaľ čo tie uzatvorené udržujú tvar a pevnú oporu, vrstva otvorených buniek sa stará o mäkkosť a priehybnosť. Výsledkom celého procesu je potom vysoko kvalitný batoh, na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.