Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

LOQI Bag RENE MAGRITTE The Promise

Nie je skladom
Kód produktu
LOQI-RM-PR
Vaša cena (s DPH) 11,95 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Nepremokavá nákupná taška s jedinečným dizajnom.

Nákupná taška LOQI zaberie len malé miesto v kabelke či vrecku, ale keď je potrebné, poskytne dosť priestoru aj pre veľký nákup. Taška je vyrobená z ľahkého, veľmi pevného ekologicky neškodného materiálu, ktorý bez problému unesie až 20 kg.

- Oeko-Tex certifikát zaručuje ekologickú nezávadnosť materiálu
- maximálna hmotnosť nákladu je 20 kg
- ľahká
- skladná
- jedinečný dizajn
- zbalenie tašky do balíčka 11 x 11,5 cm

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaLOQI
Farbamodrá
Objem21 l
Vrecko na notebookNie
Rozmery50 x 42 cm
Hmotnosť55 g
Nosnosť20 kg
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Spoločnosť LOQI je známa svojimi výrobkami takmer po celom svete. Jednotliví návrhári pochádzajú z odlišných kútov sveta a do svojich výrobkov vnášajú čaro toho najlepšieho zo svojej kultúry. Názov LOQI symbolizuje spojenie medzi Východom a Západom. LO je skratkou latinského slova Loci, ktoré znamená miesto. Slovo QI je prevzaté z čínštiny a označuje životnú energiu.

  Značka LOQI si dáva veľmi záležať na výbere materiálu a podmienkach, za ktorých sú produkty vyrábané. Látka OEKO-TEX, ktorá je použitá na tašky je certifikovaná ako šetrná k životnému prostrediu. Certifikácia zahŕňa testy na zakázané látky, látky škodlivé aj látky škodlivé, ktoré ešte nie sú ošetrené legislatívne. Podľa The Consumer Product End-use Research Institute Co., Ltd z Japonska, ktorý sa zaoberá testovaním kvality, dosiahli výrobky LOQI hodnotenie 4 a viac na škále 1 (veľmi slabý) až 5 (vynikajúci). Továrne LOQI sú akreditované Inertek, čo zaručuje dodržiavanie noriem, ktoré sa zaoberajú starostlivosťou o zdravie a bezpečnosť zamestnancov a dodržiavanie ekologických iniciatív.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: