Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Ergobag Pršiplášť na batoh Satch 2 modrý

Nie je skladom
Kód produktu
ERGOBAG-RAC-001-9G3
Vaša cena (s DPH) 9,99 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Pršiplášť na batoh Ergobag Satch v novom dizajne.

Zošity a učebnice zostanú úplne suché aj v náhlej prietrži mračien. Pršiplášť vďaka pevnej gumičke batoh Satch dokonale obopne a ochráni pred vodou i nečistotami. Po uschnutí ju opäť môžete zložiť, uložiť do niektorej z vreciek a mať ju tak neustále po ruke.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaErgobag
Farbamodrá
Rozmeryvýrobce neuvádí
MateriálVýrobca neuvádza
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Ergobag vykonala revolúciu na trhu so školskými batohy. Ich unikátny ergonomický koncept inšpirovaný vysokohorskými batohy predchádza preťažovaniu detskej chrbtice a chybnému držaniu tela.

  Vedeli ste, že batoh prváčika váži až 6 kgErgobag detskýmu chrbtu pomáha sa s takou záťažou vyrovnať. Dôležité sú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy, rovnako ako posuvný hrudný a panvové popruh, ktoré zaistia, že možno batoh individuálne upraviť na mieru každého dieťaťa. Väčšia časť záťaže je tak prenášaná na stabilnú oblasť panvy, čo prospieva preťažovanej krčnej a bedrovej chrbtici.

  Okrem toho sú batohy vyrobené z recyklovaného materiálu, ktorý je však vďaka impregnácii vodeodolný. Produkty Ergobag už získali mnohé ocenenia a dôveru rodičov, ktorým nie je zdravie ich detí ľahostajné.

  Kategórie