Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HIT6 a získajte zľavu 6 % na všetko. Platí do 16. 6. 2024 na nezľavnené produkty.

Dámsky dáždnik Doppler Fiber Mini Classic Grey

Skladom
Kód produktu
DOPPLER-7264652606
Vaša cena (s DPH) 16,85 €
Varianta Grey
Skladom 2 ks
Sklad e-shop0 ks
Predajňa v Bratislave1 ks
 • Doprava od 3,00 €
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 3 roky
Skladom
 

Podrobnosti

Odľahčený dámsky skladací dáždnik s manuálnym otváraním.


Kompaktný dáždnik s nadčasovým vzorom je nielen osvedčeným pomocníkom do nepriaznivého počasia, ale i elegantným módnym doplnkom. Vďala svojej veľkosti sa bez problému vojde do kabelky, batohu i tašky, kde zaberie len minimum miesta. Môžete ho tak bežne nosiť so sebou a v prípade dažďa ho mať počas pár sekúnd pripravený k použitiu. Pevná a vetruodolná konštrukcia z pružného sklolaminátu a hliníka sa pri prevrátení vetrom bez poškodenia preklopí späť do pôvodnej polohy. Súčasťou je ochranný obal v rovnakom dizajne.

 • pevná kostra z hliníku, sklolaminátu a ocele
 • rukoväť s logom výrobcu
 • kvalitný poťah z nezrážanlivého 100% polyesteru
 • mechanické (ručné) otváranie/zatváranie
 • dĺžka zloženého dáždnika: 25 cm
 • priemer strechy: 97 cm
 • počet ramien: 8
 • dĺžka ramien: 53 cm
 • predĺžená záruka 3 roky

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobcadoppler
Farbasivá
Rozmery↔ 25 cm, ⌀ 97 cm
Materiáloceľ/sklolaminát/hliník
RFID ochrana karietNe
Hmotnosť250 g
Záruka3 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Rakúska rodinná firma doppler, založená v roku 1946 v meste Braunau na Innu, vyrába kvalitné dáždniky, slnečníky, pláštenky, podušky a záhradný nábytok, ktorého doménou je kvalitné remeselné spracovanie so zameraním na detail, funkčnosť a inovácie.

  Dáždniky značky doppler sú viac ako len obyčajná ochrana pred dažďom. Sú to spoľahliví a technicky prepracovaní pomocníci do nepohody, ktorí majú svoj štýl a hodia sa pre každú príležitosť. Ich vzhľad a odolnosť formuje už sedem desaťročí poctivá práca, skúsenosti, nadšenie a odhodlanie nezávisle vyvíjať výrobky, ktoré budú zákazníkom verne a dlho slúžiť každý deň naprieč ročnými obdobiami. A tieto hodnoty spojujú vlastníkov firmy s ich zamestnancami, obchodnými partnermi a zákazníkmi po celom svete i dnes.

  Spoločnosť, ktorú v súčasnosti riadi už štvrtá generácia rodiny zakladateľa Ernsta Dopplera, pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta a je medzinárodne uznávaným podnikom s množstvom dcérskych spoločností v Európe a Ázii (v ČR od r. 1991). Doppler zamestnáva celkom 360 ľudí, z toho 200 v hlavnom závode v Rakúsku, ktorý je od jeho prestavby v roku 1999 považovaný za najväčšiu továreň na dáždniky v Európe. K ďalšiemu významnému kroku v histórii firmy došlo v roku 2005, kedy bola v spolupráci so švajčiarskym partnerom Strotz kúpená značka Knirps, ktorá teraz patrí do skupiny spoločne so značkami derby a doppler Manufaktur.

  Doppler myslí tiež na udržateľnosť a ochranu klímy. Podľa firemnej filozofie „dopplerstandard“ sú pri výrobě používané len kvalitné komponenty a materiály s certifikáciou (TÜV, Ökotex, REACH nebo FSC). Produkty prechádzajú náročným testovaním kvality – odolnosť konštrukcie dáždnikov Carbonsteel sa testuje v aerodynamickom tuneli, zisťuje sa i odolnosť látky voči blednutiu. V rámci snahy šetriť zdroje a minimalizovať produkciu odpadu sú dáždniky s predĺženou zárukou navrhnuté tak, aby sa jednotlivé súčasti dali vymeniť či opraviť. Firma tiež pracuje na odbúravaní plastových obalových materiálov a pri výrobe preferuje využívanie energie z obnoviteľných zdrojov.

  Iniciatívu vrátiť rovnováhu nášmu životnému prostrediu podporuje i kolekcia Nature, ktorá bola uvedená do predaja na jar 2022. Na výrobu dáždnikov Nature sa používají rukoväte z dreva z lesov obhospodarovaných udržateľným spôsobom (certifikácia FSC), látky vyrobené z recyklovaných materiálov (rPET) a impregnácia bez PFC.

  Oficiálne webové stránky výrobcu: www.dopplerschirme.com/en

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: