Deuter Walker 24 Graphite-Black

Skladom
Kód produktu
DEUTER-3812921-4701
Vaša cena (s DPH) 93,43 € Bežná cena 103,81 €
Varianta Graphite-black
Skladom 2 ks
Sklad e-shop1 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava ZADARMO
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Skladom
-10 %
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Štýlový mestský batoh s vreckom na notebook.


Elegantný a funkčný Deuter Walker splní všetky vaše predstavy o ideálnom mestskom batohu. Pohodlný chrbát, šikovne navrhnutý systém vreciek a zatvárania, čalúnená priehradka na notebook či tablet, prehľadný organizér a kvalitný materiál sú základnými kameňmi funkčného a trendy dizajnu, ktorý sa vám trafí do vkusu. Stačí zvoliť tú najvhodnejšiu farbu a môžete vyraziť do víru (veľko)mesta!

 • čalúnený chrbtový systém Airstripes
 • čalúnené ergonomické ramenné popruhy
 • praktické vrecko na notebook veľkosti 15,6" prístupné zipsom z bočnej strany i zvnútra batoha
 • predné vrecko s organizérom na písacie potreby, mobilný telefón atď.
 • vnútorná priehradka na dokumenty
 • 2 bočné vrecká
 • pútko na kľúče
 • odnímateľný bedrový popruh
 • nastaviteľný hrudný popruh
 • recyklovaný materiál bez PFC

Chrbtový systém Airstripes
Minimálna kontaktná plocha chrbtového systému Airstripes umožňuje cirkuláciu vzduchu a maximálne možné odvetrávanie.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Deuter
Farba čierna
Objem 24 l
Vrecko na notebook Áno
Veľkosť notebooku 15,6"
Rozmery 52 x 30 x 23 cm
Hmotnosť 850 g
Nosnosť 3–6 kg
Materiál recyklovaný 300D PES Ripstop/ 600D PES
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky