Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter Attack 18 SL Ocean-magenta

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-32232-3506
Vaša cena (s DPH) 181,92 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Varianta špičkového cyklistického batohu určená ženám milujícím adrenalín.

Batoh Deuter Attack je určený predovšetkým náročným cyklistkám, ktoré potrebujú spoľahlivého a kompaktného pomocníka k svojmu horskému bicyklu. Je doslova nabitý množstvom ochranných a funkčných prvkov, ktoré dozaista ocení každá milovníčka extrémnejších športov. Verzia SL je určená najmä ženám a osobám menšieho vzrastu (do 170 cm).

- najnovšie vyberateľný TÜV / GS certifikovaný PSA chrbtový systém z visko-elastickej SC-1 peny
- strih obopínajúci postavu
- nastaviteľný hrudný popruh
- krídla bedrového pásu umiestnené vysoko pre pohodlnú jazdu do prudkých svahov
- možnosť úpravy výšky bedrového pásu
- malé vrecká na bokoch krídel bedrového pásu
- bočné kompresné popruhy pre uchytenie chráničov
- mäkko polstrované vrecko na okuliare
- vrecko na smartphone je prispôsobené jeho rýchlemu použitiu
- integrovaný držiak aj na celotvárovou helmu
- pružné bočné vrecká
- priestranné vnútorné sieťované vrecko
- samostatný prístup do vrecka na hydratačný systém
- reflexné prvky
- integrovaný pršiplášť na batoh
- ľahko prístupné predné vrecko s organizérom a sieťovanou vreckom na zips
- anatomicky tvarované ramenné popruhy v tvare V chránia citlivú oblasť chrbtice medzi lopatkami a zároveň poskytujú dostatočnú mobilitu
- SOS štítok

Ochranný systém TÜV / GS
Attack 18 SL chráni chrbát majiteľky alebo majiteľa v rozmedzí 38 - 48 cm (dĺžka chrbta od hornej časti bedier k vnútornému ramenu).

Shield Bike chrbtový systém
Konštrukcia chrbtového systému Shield je viacvrstvová, takže minimalizuje alebo dokonca predchádza zraneniam spôsobeným pri páde. Maximálna bezpečnosť zaisťujú predovšetkým vzájomne sa doplňujúce vrstvy peny a pevné dosky. Jadro konštrukcie tvorí visko-elastická SC-1 pamäťová pena, ktorá má schopnosť tlmenia nárazov. PSA chránič chrbtice má funkciu spomalenia a útlmu nárazu, tak, aby sa čo najúčinnejšie zabránilo zraneniu. PE vrstvy zaisťujú ochranu pred ostrými alebo špicatými predmetmi a mäkké penové vrstvy zaručujú dostatočný komfort pri nosení. Medzery medzi polstrovaním umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Deuter
Farba fialová
Objem 18 l
Vrecko na notebook Nie
Rozmery 50 x 23 x 20 cm
Hmotnosť 1590 g
Materiál Deuter-Super-Polytex / HexLite 210
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky

  Kategórie