Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Deuter ACT Trail 28 SL Cranberry-fire

Nie je skladom
Kód produktu
DEUTER-34422-5560
Vaša cena (s DPH) 103,46 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný a univerzálny športový batoh pre ženy.

Batohy Deuter ACT Trail si získali mnoho fanúšikov po celom svete, vďaka ich optimálnej hmotnosti a nosnej kapacite. Verzia SL je určená hlavne pre ženy a osoby s výškou do 170 cm. Čalúnené popruhy a chrbtový systém Aircontact sú u týchto batohov samozrejmosťou. Objednajte si batoh Deuter ACT Trail u nás a o kvalite sa presvedčíte sami!


- verzia určená pre ženy a nižšie postavy (do 170 cm)
– užší a kratší chrbtový systém Aircontact s výstužou Delrin®
– užšie a kratšie anatomicky tvarované ramenné popruhy 3D AirMesh
– kompresné popruhy
– obojsmerný zips, ktorý umožňuje prístup do batoha aj so zatvoreným vekom
– vnútorné vrecko na cennosti, vrecko na zips, bočné sieťované vrecká
– veľké predné pružné vrecko pre bundu alebo helmu
– pláštenka na batoh
– vrecko na mokré šatstvo
– kompatibilný s vodným rezervoárom
– pútka na horolezecké cepíky a trekové palice
– predný vstup do hlavnej komory
– SOS štítok

Chrbtový systém Aircontact Vari Quick
Vzduchové kanáliky medzi čalúnením zaisťujú lepšie prúdenie vzduchu a ventilačný účinok. Výsledkom je až o 15 % menej potu než u štandartných batohov. Dokázané v testoch Gabriel L & T.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Deuter
Farba červená
Objem 28 l
Vrecko na notebook Nie
Rozmery 60 x 28 x 23 cm
Hmotnosť 1270 g
Materiál Deuter-Microrip-Nylon / Deuter-Super-Polytex
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma Deuter je vôbec najstarou značkou vyrábajúcou batohy. Firma bola založená Hansom Deuterom už v roku 1898 v nemeckom meste Augsburg - Oberhausen a na prelome storočia zásobovala bavorskú poštu taškami a vrecami na listy. Neskôr, od roku 1905 sa firma začala tiež zameriavať na požičiavanie veľkých stanov. Ďalší rozvoj potom v roku 1910 priniesol výrobu prvých batohov, stanov, rozšírenie výroby tašiek a ďalších doplnkov, určených predovšetkým pre armádne vybavenie. Po prvej svetovej vojne firma ďalej rástla, okrem rozšírenia výroby o kožené batohy a tašky, začala vyrábať aj kufre a celty, sústredila sa ďalej na výrobu stanov, ktoré požičiavala mimo iným aj na Oktoberfest. Prvá horolezecká výprava s batohmi a ďalším vybavením Deuter smerovala do Pamíru už v roku 1928. Deuter zásoboval nemeckých horolezcov svojim vybavením až do 70. rokov, než sa trh rozrástol o ďalšie značky. Prvým skutočným hitom sa stal batoh Tauern, bol vyvinutý už v roku 1934 a na tridsať rokov úplne ovládol horolezecké výpravy, použil ho dokonca Hermann Buhl pri prvom výstupe na Nanga Parbat (8,125 m) v roku 1953. 

  V roku 1939 boli továrne Deuter podriadené totalitnému režimu a využité pre zbrojný priemysel. Po vojne sa potom firma snažila rýchlo opäť postaviť na nohy a ďalej expandovať vďaka inováciám. Prelomové bolo spustenie výroby nylonových batohov v roku 1968 a čoskoro sa Deuter stal číslom jeden na nemeckom trhu batohov. Zásadnú zmenu priniesol aj rok 1985, kedy Deuter získal patent na revolučný chrbtový systém Deuter Aircomfort, ktorý sa s určitými úpravami vyrába dodnes.V roku 1988 potom Deuter do tímu pribral aj skúsených horolezcov a horských sprievodcov, ktorí sa od tej doby podieľajú na vývoji nových funkčných batohov. Tento trend pokračuje aj v spolupráci s Nemeckou asociáciou horských a lyžiarskych sprievodcov, ktorú firma naviazala v roku 1997.

  Značný úspech firma dosiahla so svojimi cyklistickými batohmi. V roku 1990 bola predstavená kolekcia cyklobatohov s chrbtovým systémom Airstripes. O 15 rokov neskôr firma vyvinula SHIELD System – jedná sa o integrovaný chránič chrbtice, ktorý ponúka väčšie bezpečie adrenalinovým nadšencom. Batohy Attack sa vďaka Shield system pyšnia zlatou medailou za inovatívny prístup v súťaži Eurobike. V roku 2006 Deuter prišiel s ďalším vylepšením, a to systémom SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter so skratkou SL sú špeciálne tvarované pre ženy.

  Dnes sa firma už veľmi rozrástla – svoje zastúpenie má v 45 krajinách. Deuter sa radí medzi TOP 5 predajcov batohov na svete. Vďaka neustálym inováciám sú kvalitné batohy Deuter skvelou voľbou pre milovníkov aktívneho života. Deuter je členom skupiny Bluesign, ktorá zaručuje udržateľnú výrobu textilných výrobkov s ohľadom na prírodou a s rešpektom k pracovníkom

  Veľmi obľúbené sú multifunkčné batohy Freerider, pohodlné a flexibilné batohy Futura, ruksaky ACT Lite so skutočne veľkým úložným priestorom, či praktické ľadvinky