Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Rufus Wallet

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
DKN-8820116
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Elegantní pánská peněženka.

Pánská peněženka s jednoduchým elegantním vzhledem. Peněženka je členěná do hlavního prostoru pro bankovky, uzavíratelné kapsy na mince a několika malých přihrádek na karty. V přední části je průhledné okénko pro uložení fotek či průkazky. Materiál peněženky dokonale imituje kůži a stylový vzhled jí dodává zavírání přehnutí bez použití patentky či zipu.

- přihrádka na bankovky
- kapsa na drobné mince
- přihrádky na karty
- kapsa s průhledným okénkem na doklady či fotky

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
FormátNa šírku
Priehradky na karty4
Priehradka na minceÁno
Priehradky na bankovky1
ZatváranieBez zapínania
Rozmery11.5 x 9 x 1 cm
MateriálPolyuretán
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.