Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Range 24L

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
DKN-10000424
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitný štýlový batoh na notebook.


Batoh Range je navrhnutý pre ľudí, ktorí majú radi neobvyklý štýl a zároveň funkčnosť. Hlavné vrecko batohu je vybavené polstrovanou priehradkou pre notebook, vo zvyšnej časti je dostatok miesta pre uloženie dokumentov a príslušenstva. Zatváranie je riešené sťahovacími šnúrkami. V prednej časti je umiestnené menšie vrecko, vhodné pre drobné predmety ako je peňaženka, kľúče či telefón. Proti krádeži sú obe vrecká chránené kapucňou, ktorá sa cez ne pretiahne a zaistí sa prackou. Na boku je sťahovacie vrecko na pitie.

- nepolstrovaná vrecko na notebook
- predné vrecko pre iPad
- bočné vrecko

materiály:
600D Polyester
600D Polyester Woven Twill (Rowena)
600D Polyester Heather (Rowena)
600D Recycled PET (Sandstone)
PU Suede or Cork

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
Objem24 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15"
Rozmer vrecka na notebook19 x 11 x 6 cm
Rozmery48 x 28 x 15 cm
Hmotnosť500 g
Materiál600D Polyester
RFID ochrana karietNe
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.