Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Payback Wallet Salem

Nie je skladom
Kód produktu
DKN-8820117-SAL
Vaša cena (s DPH) 18,15 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Jednoduchá pánska peňaženka.

Peňaženka Payback poskytuje mnoho miesta pre uloženie dokladov, peňazí i bankových kariet zároveň si však zachováva skvelý vzhľad a jednoduchý, praktický štýl. Celá peňaženka je rozčlenená do troch oddielov. Telo peňaženky tvorí priestranná priehradka na bankovky, vrecko na mince, ktorá sa uzatvára na zips a miesto na doklady. Výklopný panel obsahuje niekoľko priehradiek na bankové karty.

- priehradky na karty a doklady
- vrecko na bankovky
- vrecko na mince s uzatváraním na zips
- skvelý vzhľad

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
Farbasivá
FormátŠtvorcový
Priehradky na karty6
Priehradka na minceÁno
Priehradky na bankovky1
ZatváranieBez zapínania
Rozmery10,5 x 9 cm
MateriálPolyester
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.