Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Groomer Tabor

Nie je skladom
Kód produktu
DKN-8160012-TAB
Vaša cena (s DPH) 24,05 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Kvalitná hygienická taška.

Hygienická taška Groomer má skvelé veľkosť, aby sa do neho vošlo všetko potrebne a pritom zbytocne nezaberali príliš miesta. Taška je členená do dvoch vreciek na zips. Horný hlavný Vrecko má vo svojom kryte sieťovanú priehradku na drobné veci, zvysoka priestory je nečleněná a poskytuje priestorov: pre vacsie nádoby. Predné Vrecko je vhodné na uložením malého predmetov Ako je Holiace Strojček či kefku.

- dve hlavné Vrecká na zips
- prídavné sieťové Vrecko vo veku hlavného vrecka
- puťka na zavesenie < br />

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
Farbačierna
Rozmery25 x 13 x 10 cm
Materiál600D Polyester Ripstop
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.