Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Agent Leather Wallet Brown

Nie je skladom
Kód produktu
DKN-8820100-BRO
Vaša cena (s DPH) 26,15 €
Vyradený z predaja
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Elegantná kožená peňaženka.

Peňaženka Agent je vhodná pre mužov, ktorí majú radi kvalitu a štýl. Peňaženka je vyrobená z pravej kože, preto u nej nájdete skvelé vlastnosti ako aj perfektný vzhľad, odolnosť, nepremokavosť a pevnosť. Vnútorný priestor je rozčlenený na hlavné vrecko na bankovky, priehradky na karty a výklopná prepážka s okienkom na legitimácie.

- priehradky na karty
- miesto na legitimácie
- priestorné vrecko na bankovky

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaDakine
Farbahnedá
FormátNa šírku
Priehradky na karty7
Priehradka na minceNe
Priehradky na bankovky1
ZatváranieBez zapínania
Rozmery11 x 9 cm
Materiálkoža
RFID ochrana karietNe
Hmotnosťvýrobca neuvádza
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

    O značke

    Značka Dakine vznikla v roku 1979 na Havaji. Začínala ako výrobca príslušenstva na surfy, o sedem rokov neskôr bola založená prvá severoamerická pobočka v štáte Oregon, kde dodnes sídli jej základňa. Bola to práve značka Dakine, ktorá začala ako prvá vyrábať snowboardové príslušenstvo a oblečenie.

    V priebehu 90. rokov firma predstavila tri modely zimných rukavíc a inovatívny typ batoha tzv. Heli Pack, ktorý bol prvým tzv. funkčným batohom. V roku 1998 uviedol na trh prvý batoh výhradne určený na skateboard. Na začiatku nového tisícročia začal Dakine vyrábať aj príslušenstvo na kiteboarding. Dakine v súčasnosti ponúka zimné aj letné oblečenie, doplnky a hlavne legendárne funkčné batohy. Kvalita i prvotriedny moderný dizajn sú hlavnými prednosťami tejto americkej značky. Výrobky Dakine určite uspokoja každého zákazníka.