Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
AKCIA: Využite zľavový kupón na 20 % zľavu na retro batohy. Kód kupónu: RETRO20. Platí do 7. 6. 2020 na nezľavnené produkty.

CamelBak Zoid Charcoal

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-S62315
Vaša cena (s DPH) 41,50 €
Vyradený z predaja
  • Doprava od 1,70 €
  • 365 dní na výmenu
  • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Batoh pre jazdu vo voľnom teréne aj na zjazdovkách.

Batoh s úzkym profilom pre ľahkú jazdu.

- dostatočný priestor pre 1,5 l vody, peňaženku, telefón a kľúče
- ľahký prístup k vodnému rezerováru
- batoh môžete nosiť pod bundou alebo na nej
- možnosť pripevniť helmu - Quick Link
- Snowshed™ chrbtový panel pre pohodlné nosenie
- Therminator™ popruhy umožňujú vďaka vedeniu trubičky od rezervoáru do ramenného popruhu ochránenie tekutiny pred extrémnymi teplotami

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbasivá
Objem4 l + 1,5 l rezerovár
Vrecko na notebookNie
RozmeryVýrobce neuvádí
Hmotnosť230 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

    O značke

    Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

    Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.