Camelbak Eddy + 0,6 l Folk Butterfly

Nie je skladom
Kód produktu
CAMELBAK-2266301160
Vaša cena (s DPH) 15,35 €
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Fľaša v novom dizajne s tlakovým náustkom.

Odľahčenú a odolnú fľašu Eddy + s objemom 600 ml oceníte pri najrôznejších príležitostiach. Či už sedíte v práci, či na prednáške, vyrážate na bicykel, alebo do mesta, Eddy + zaistí, že pri tom nebudete trpieť smädom. Vďaka premyslenému uzáveru a šikovnému tlakovému náustku nehrozí, že by tekutina z fľaše vytiekla, a pritom do seba vďaka novému prevedeniu fľaše dostanete na jeden lok až o 25% viac vody.

 • o 25% väčší prúd tekutiny pri loknutí
 • tesniaci tlakový náustok zabraňuje nechcenému pretečeniu
 • univerzálne viečko kompatibilné s fľašami Chute Mag a Hot Cap
 • držadlo pre pohodlné nesenie v ruke
 • ľahko sa čistí
 • možné umývať v umývačke
 • neobsahuje škodlivé látky BPA, BPS ani BPF

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCamelbak
Farbamodrá
Objem600 ml
MateriálEastman Tritan™ Copolyester
Rozmery21,7 x 9,9 x 7,5 cm
Hmotnosť146 g
Záruka2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Camelbak je americká firma, ktorá na trhu pôsobí viac ako 20 rokov. Táto firma prišla s originálnym nápadom spojiť batoh a rezervoár na vodu. Zo začiatku boli Camelbaky obľúbené najmä medzi motorkármi a motokrosármi, ale dnes už tieto batohy využívajú takmer všetci, ktorí sa pohybujú v technicky náročnom teréne, kde potrebujú rýchlo a jednoducho dopĺňať tekutiny. Môžu tak venovať svoju pozornosť náročnej jazde a rôznym prekážkam, a pritom majú nepretržitý prístup k vode alebo inej tekutine. Pokiaľ je Vaše telo dostatočne hydratované, dostaví sa zlepšenie výkonu, zníži sa únava a prejdete omnoho väčšie vzdialenosti. Preto by ste nemali nikdy zabúdať na dostatok tekutín pri každom Vašom výlete alebo väčšej túre, či už na bicykli alebo pešo.

  Firma Camelbak sa môže popýšiť mnohými úspechmi. Pomohla horolezcom pri zdolávaní Everestu, bola súčasťou mierových misií, kde jej výrobky pomáhali príslušníkom námornej pechoty. Zabudnúť sa tiež nedá na kozmonautov, ktorí aj s pomocou Camelbaku budujú vesmírne stanice. Uplatnenie produktov tejto firmy je naozaj "extrémne". Camelbak využíva prvotriedny materiál a zaujme Vás hlavne svojím technologickým riešením – vďaka tomu sa drží stále na vrchole.

  Kategórie

  Produkt sa nachádza v: