Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HOT7 a získajte zľavu 7 % na nezľavnené produkty. Platí do 6. 7. 2022.

CabinZero Classic Pro 32L

Nie je skladom
Kód produktu
CABINZERO-261
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 10 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Ultraľahký spoločník vo veľkosti palubnej batožiny.


Cítite, že nastal čas vymeniť váš palubný kufor za niečo ďaleko pohodlnejšie? Ľahký, skladný a rozmerovo ideálny batoh do kabíny lietadla CabinZero Classic Pro vám umožní mať pri cestovaní voľné ruky. Odbavovanie vám uľahčia popruhy, ktoré hravo schováte, a držadlá, vďaka ktorým sa aj jednoducho ponesie. Do oddeleného vrecká uložíte 15" notebook a určite oceníte plno ďalších drobných vychytávok. Karabínu na kľúče, organizér nielen na písacie potreby alebo bočné vrecko na fľašu, ktorú budete mať vždy poruke. Superschopnosťou batoha je bezpochyby vodoodolnosť, vďaka ktorej môžete vyraziť do sveta bez výhovoriek za každého počasia.

 • spĺňa rozmery palubnej batožiny
 • ultraľahký
 • možnosť predného plnenia vďaka širokému otváraniu hlavnej komory
 • čalúnené vrecko na notebook 15,5"
 • špeciálne YKK zipsy
 • uschovateľné ramenné popruhy a bedrový popruh
 • horné a bočné držadlá
 • penou čalúnený popruh okolo pásu
 • veľké predné vrecko s integrovaným organizérom pre jednoduchý prístup
 • hrudný pás
 • bočné vrecko na fľašu
 • kompresné popruhy
 • uzamykateľné zipsy (zámok nie je súčasťou)
 • očká na pripnutie ramenného popruhu (nie je súčasťou)
 • praktické ucho umiestnené na zadnej strane medzi panelmi s čalúnením
 • vnútorné sieťované vrecko na zips
 • vodný stĺpec 1 500 mm
 • systém Global Luggage Tracker na uľahčenie vrátenia stratenej batožiny
 • záruka 10 rokov, ktorá sa dá predĺžiť až na 25 rokov


Čo je Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban?

Ide o bezpečnostný prvok s unikátnym kódom, vďaka ktorému sa môže späť do rúk svojho majiteľa dostať stratená a znovu nájdená batožina. Systém funguje na princípe nálezov a strát a v súčasnosti je napojený aj na systém evidencie batožiny radu veľkých letísk. Stačí sa po obdržaní vášho CabinZero batohu zaregistrovať na okoban.com a v prípade straty a nálezu vášho batoha vás systém sám upozorní pomocou informačnej sms, kde sa batoh nachádza. Vďaka tomu môže byť dopravený späť až k vám.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCabinZero
Objem32 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15,4"
Rozmery46 x 34 x 20 cm
Hmotnosť1235 g
MateriálClassic Cabin Zero 600 Denier Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka10 rokov

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Za vznikom značky CabinZero stojí neobyčajný príbeh jedného cieľavedomého muža a milovníka cestovania, Neila Vardena. Tento príbeh sa začal už v roku 1993, keď sa Neil po štúdiu vo Veľkej Británii vydal na svoju prvú šesťtýždňovú cestu po Indii s krošňou s vonkajším rámom. Na ďalšiu cestu do Indie o šesť mesiacov neskôr si zaobstaral novú krošňu s vnútorným rámom, tá sa však po šiestich týždňoch rozpadla. Neil sa vtedy rozhodol, že na svoje cestovanie potrebuje batoh, ktorý bude menší (objem maximálne 35 litrov) a odolnejší s uzamykateľnými jazdcami zipsov. S takým batohom, ktorý mohol mať stále pri sebe na palube akéhokoľvek dopravného prostriedku, podnikol svoju tretiu cestu do Indie. A div sa svete, vošlo sa mu doň všetko potrebné na niekoľkomesačné putovanie.

  Po tejto výprave si našiel prácu v jednej britskej korporácii, avšak po pár rokoch zo stresu ochorel, a tak sa rozhodol začať radšej pracovať na vlastných projektoch. Behom nasledujúcich ciest zistil, že sa jeden z najobľúbenejších sprievodcov po Bangkoku a Chiang Mai nepredáva v Spojenom kráľovstve, zariadil teda jeho distribúciu, čo ho dostalo na cestovateľský trh. Stále veľa cestoval a uvedomoval si, že novinka v leteckej preprave, v podobe striktne určených rozmerov palubnej batožiny a súčasného spoplatnenia odbavenej batožiny, zmení celý trh. Keď hľadal taký batoh, ktorý by vyhovoval jeho náročným požiadavkám, zistil, že na trhu žiadny taký nie je. To bola pre Neila výzva a rozhodol sa navrhnúť a začať vyrábať batoh svojich snov.

  V roku 2014 sa tak spustila výroba veselých palubných batohov CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svojej batožiny, ktorej hlavnou devízou je odolnosť a množstvo nenápadných, ale o to praktickejších vychytávok, vrátane kvalitných materiálov, uzamykateľných zipsov a špeciálneho stopovacieho systému, vďaka ktorému sa k vám môže vrátiť dávno stratená batožina.

  Základnou podstatou týchto palubných batohov je ich odolnosť a vysoká kvalita spracovania jednotlivých materiálov. To všetko má zaistiť bezpečie a istotu na cestách. Batohy prechádzajú v miestach výroby vo Vietname a v Číne kontrolami kvality, a to vo všetkých fázach výroby, pretože práve kvalita je určujúcim znakom tejto batožiny. Je navrhnutá tak, aby svojim majiteľom vydržala prinajmenšom desať alebo dvadsaťpäť rokov, na tie spoločnosť poskytuje záruku (predĺžená záruka je dostupná všetkým novým majiteľom batohov, ktorí „lajknú“ facebookovú stránku CabinZero). Všetky materiály taktiež spĺňajú kritéria všetkých európskych regulatórnych testov, podliehajú tak najvyššiemu štandardu ako je napríklad nariadenie EU REACH o znížení dopadu výroby na ľudské zdravie a prírodu.

  Batohy CabinZero sú vyrábané za dodržania princípov sociálne zodpovednej firmy, ktorá dbá na dobré pracovné podmienky vo všetkých etapách výroby. Základným princípom spoločnosti je predstava, že šťastní zamestnanci sú základom správneho podnikania. Neil Varden osobne dohliada na pracovné podmienky v továrňach, kde sa batohy šijú. Tie sú navyše zapojené do siete výrobní bojujúcich proti vykorisťovaniu personálu. Skrátka, CabinZero nevyužívá ku svojej produkcii žiadne sweatshopy, čo poteší každého, kto sa zaujíma o dopad výroby na spoločnosť a životné prostredie.

  CabinZero chce od roku 2015 tiež podporovať charitatívne projekty v rozvojových krajinách prostredníctvom podpory udržateľného turizmu alebo cestovania. Zamýšľané sú aj vzdelávacie programy pre miestnych obyvateľov. Očakáva sa teda vznik špeciálnych limitovaných radov batohov, výťažok z ich predaja pôjde práve na dobročinné účely.

  A čo vlastne CabinZero znamená? Je to skratka pre motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (palubná veľkosť = žiadne problémy).

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.com

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.cz

  Kategórie