Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využite kupón HOT7 a získajte zľavu 7 % na nezľavnené produkty. Platí do 6. 7. 2022.

CabinZero Classic Plus 32L

Nie je skladom
Kód produktu
CABINZERO-241
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 10 rokov
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Batoh z odolného materiálu vo veľkosti palubnej batožiny.


Jednoduchý dizajn s mnohými vychytávkami? Taký je batoh do lietadla CabinZero Classic Plus! Vďaka širokému otváraniu hlavnej komory sa do neho zbalíte rovnako ľahko ako do kufra. Vnútorné vrecká zaistia prehľadné uloženie vecí. Budete ich mať vždy poruke rovnako ako fľaša v postrannom vrecku. Vnútri nájde svoje miesto aj notebook, na karabíne potom kľúče. Batoh disponuje uschovateľnými ramennými popruhmi a spĺňa veľkosť palubnej batožiny, čo nadchne nejedného cestovateľa. O bezpečie výbavy za každého počasia sa postará vodoodolný materiál a s technológiou Okoban sa vaše batožina len tak nestratí.

 • hlavná komora rozopínateľná po celom obvode
 • predné vrecko na zips
 • vrecko s pružným lemom pojme notebook s veľkosťou 15,5"
 • vnútorné sieťované vrecko na zips
 • čalúnený chrbát potiahnutý priedušnou sieťovinou
 • uschovateľné ramenné popruhy v chrbtovom paneli
 • oká D-rings pre pripnutie ramenného/crossbody popruhu (nie je súčasťou)
 • hrudný popruh
 • čalúnené ucho umiestnené na zadnej strane medzi čalúnením
 • bočná a horná rúčka
 • postranné vrecko na fľašu
 • karabína na kľúče
 • uzamykateľné hlavné zipsy YKK (zámok nie je súčasťou)
 • bočné kompresné popruhy
 • vodný stĺpec 1 500 mm
 • svojimi rozmermi spĺňa normy pre palubnú batožinu väčšiny aerolínií
 • integrovaný štítok s kódom Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban
 • 10 rokov záruka s možnosťou predĺženia zadarmo na 25 rokov po „lajknutí" CabinZero na FB (najneskôr do 30 dní odo dňa nákupu), fanúšikom stránky musíte byť nepretržite po dobu trvania záručnej lehoty

Čo je Global Luggage Tracker od spoločnosti Sokoban?
Ide o bezpečnostný prvok, vďaka ktorému sa do rúk svojho majiteľa často dostane stratená alebo ukradnutá batožina. Funguje na princípe nálezov a strát. Stačí sa po obdržaní vášho CabinZero zaregistrovať na okoban.com a váš batoh tak môže byť ľahko nájdený tým milým človekom a dopravený späť až k vám.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
VýrobcaCabinZero
Objem32 l
Vrecko na notebookÁno
Veľkosť notebooku15,4"
Rozmery46 x 34 x 20 cm
Hmotnosť985 g
MateriálClassic Cabin Zero 600 Denier Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka10 rokov

Recenzia

K tomuto produktu zatiaľ nemáme žiadne recenzie.

  O značke

  Za vznikom značky CabinZero stojí neobyčajný príbeh jedného cieľavedomého muža a milovníka cestovania, Neila Vardena. Tento príbeh sa začal už v roku 1993, keď sa Neil po štúdiu vo Veľkej Británii vydal na svoju prvú šesťtýždňovú cestu po Indii s krošňou s vonkajším rámom. Na ďalšiu cestu do Indie o šesť mesiacov neskôr si zaobstaral novú krošňu s vnútorným rámom, tá sa však po šiestich týždňoch rozpadla. Neil sa vtedy rozhodol, že na svoje cestovanie potrebuje batoh, ktorý bude menší (objem maximálne 35 litrov) a odolnejší s uzamykateľnými jazdcami zipsov. S takým batohom, ktorý mohol mať stále pri sebe na palube akéhokoľvek dopravného prostriedku, podnikol svoju tretiu cestu do Indie. A div sa svete, vošlo sa mu doň všetko potrebné na niekoľkomesačné putovanie.

  Po tejto výprave si našiel prácu v jednej britskej korporácii, avšak po pár rokoch zo stresu ochorel, a tak sa rozhodol začať radšej pracovať na vlastných projektoch. Behom nasledujúcich ciest zistil, že sa jeden z najobľúbenejších sprievodcov po Bangkoku a Chiang Mai nepredáva v Spojenom kráľovstve, zariadil teda jeho distribúciu, čo ho dostalo na cestovateľský trh. Stále veľa cestoval a uvedomoval si, že novinka v leteckej preprave, v podobe striktne určených rozmerov palubnej batožiny a súčasného spoplatnenia odbavenej batožiny, zmení celý trh. Keď hľadal taký batoh, ktorý by vyhovoval jeho náročným požiadavkám, zistil, že na trhu žiadny taký nie je. To bola pre Neila výzva a rozhodol sa navrhnúť a začať vyrábať batoh svojich snov.

  V roku 2014 sa tak spustila výroba veselých palubných batohov CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svojej batožiny, ktorej hlavnou devízou je odolnosť a množstvo nenápadných, ale o to praktickejších vychytávok, vrátane kvalitných materiálov, uzamykateľných zipsov a špeciálneho stopovacieho systému, vďaka ktorému sa k vám môže vrátiť dávno stratená batožina.

  Základnou podstatou týchto palubných batohov je ich odolnosť a vysoká kvalita spracovania jednotlivých materiálov. To všetko má zaistiť bezpečie a istotu na cestách. Batohy prechádzajú v miestach výroby vo Vietname a v Číne kontrolami kvality, a to vo všetkých fázach výroby, pretože práve kvalita je určujúcim znakom tejto batožiny. Je navrhnutá tak, aby svojim majiteľom vydržala prinajmenšom desať alebo dvadsaťpäť rokov, na tie spoločnosť poskytuje záruku (predĺžená záruka je dostupná všetkým novým majiteľom batohov, ktorí „lajknú“ facebookovú stránku CabinZero). Všetky materiály taktiež spĺňajú kritéria všetkých európskych regulatórnych testov, podliehajú tak najvyššiemu štandardu ako je napríklad nariadenie EU REACH o znížení dopadu výroby na ľudské zdravie a prírodu.

  Batohy CabinZero sú vyrábané za dodržania princípov sociálne zodpovednej firmy, ktorá dbá na dobré pracovné podmienky vo všetkých etapách výroby. Základným princípom spoločnosti je predstava, že šťastní zamestnanci sú základom správneho podnikania. Neil Varden osobne dohliada na pracovné podmienky v továrňach, kde sa batohy šijú. Tie sú navyše zapojené do siete výrobní bojujúcich proti vykorisťovaniu personálu. Skrátka, CabinZero nevyužívá ku svojej produkcii žiadne sweatshopy, čo poteší každého, kto sa zaujíma o dopad výroby na spoločnosť a životné prostredie.

  CabinZero chce od roku 2015 tiež podporovať charitatívne projekty v rozvojových krajinách prostredníctvom podpory udržateľného turizmu alebo cestovania. Zamýšľané sú aj vzdelávacie programy pre miestnych obyvateľov. Očakáva sa teda vznik špeciálnych limitovaných radov batohov, výťažok z ich predaja pôjde práve na dobročinné účely.

  A čo vlastne CabinZero znamená? Je to skratka pre motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (palubná veľkosť = žiadne problémy).

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.com

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.cz

  Kategórie