Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CabinZero Adventure Pro 32L Sahara Sand

Skladom
Kód produktu
CABINZERO-AD051913
Vaša cena (s DPH) 128,08 €
Varianta Sahara Sand
Skladom > 5 ks
Sklad e-shop> 5 ks
Predajňa v Bratislave0 ks
 • Doprava ZADARMO
 • Vyzdvihnutie na predajni ZADARMO
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 10 rokov
Skladom
Doprava zadarmo
 

Podrobnosti

Funkčný palubný batoh s priehradkou na notebook a radom prvkov pre vyšší komfort pri náročnejšom cestovaní.

Palubný batoh CabinZero Adventure Pro s prepracovanými chrbtom a ramennými popruhmi z pevného EVA materiálu pre extra komfort ocenia tí, ktorí chcú objavovať zaujímavé miesta ako v meste, tak aj v teréne v prírode. Vďaka širokému otváraniu zbalíte všetko potrebné na cesty nielen klasicky zhora, ale aj spredu ako pri kufri. Batoh so šikovne členeným vnútorným priestorom je vybavený aj kompresnými popruhmi pre organizáciu a fixáciu vecí v hlavnej komore. V prednom vrecku je umiestnený organizér a čalúnená priehradka na notebook.

 • chrbtový panel z odolného materiálu EVA s drážkami pre odvod vlhkosti
 • perforované ramenné popruhy z materiálu EVA
 • popruhy pre pritiahnutie nákladu bližšie k chrbtu
 • nastaviteľný hrudný popruh
 • hlavná komora na zips
 • jazdce zipsu možno uzamknúť visiacim zámkom (nie je súčasťou)
 • veľké predné vrecko s organizérom a čalúnenou priehradkou na 15" notebook
 • malé horné vrecko na drobnosti na zips
 • bočné vrecko na fľašu
 • vnútorné vrecká pre ľahšiu organizáciu
 • fixačné popruhy vnútri hlavnej komory
 • bočné sťahovacie popruhy pre reguláciu objemu
 • horné a bočné čalúnené ucho
 • vonkajšia látka z vodoodolného materiálu s vodným stĺpcom 1500 mm
 • kvalitné YKK zipsy
 • spony a pracky UTX Duraflex z veľmi odolných materiálov
 • klipsa na kľúče
 • očká na pripnutie ramenného popruhu (nie je súčasťou)
 • integrovaný systém Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban
 • desaťročná záruka, ktorú je možné bezplatne predĺžiť na 25 rokov po „lajknutí“ CabinZero na FB (najneskôr do 30 dní odo dňa nákupu)


Čo je Global Luggage Tracker od spoločnosti Okoban? Ide o bezpečnostný prvok s unikátnym kódom, vďaka ktorému sa môže späť do rúk svojho majiteľa dostať stratená a znovu nájdená batožina. Systém funguje na princípe strát a nálezov a v súčasnosti je aj napojený na systém evidencie batožiny radu veľkých letísk. Stačí sa po obdržaní vášho CabinZero batohu zaregistrovať na okoban.com a v prípade straty a nálezu vášho batohu vás systém sám upozorní pomocou informačnej sms, kde sa batoh nachádza. Vďaka tomu môže byť dopravený späť až k vám.

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca CabinZero
Farba oranžová
Objem 32 l
Vrecko na notebook áno
Veľkosť notebooku 15,6"
Rozmery 46 x 31 x 20 cm
Hmotnosť 920 g
Materiál Matt finish Nylon 500 Denier Rip-Stop
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 10 rokov

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Za vznikom značky CabinZero stojí neobyčajný príbeh jedného cieľavedomého muža a milovníka cestovania, Neila Vardena. Tento príbeh sa začal už v roku 1993, keď sa Neil po štúdiu vo Veľkej Británii vydal na svoju prvú šesťtýždňovú cestu po Indii s krošňou s vonkajším rámom. Na ďalšiu cestu do Indie o šesť mesiacov neskôr si zaobstaral novú krošňu s vnútorným rámom, tá sa však po šiestich týždňoch rozpadla. Neil sa vtedy rozhodol, že na svoje cestovanie potrebuje batoh, ktorý bude menší (objem maximálne 35 litrov) a odolnejší s uzamykateľnými jazdcami zipsov. S takým batohom, ktorý mohol mať stále pri sebe na palube akéhokoľvek dopravného prostriedku, podnikol svoju tretiu cestu do Indie. A div sa svete, vošlo sa mu doň všetko potrebné na niekoľkomesačné putovanie.

  Po tejto výprave si našiel prácu v jednej britskej korporácii, avšak po pár rokoch zo stresu ochorel, a tak sa rozhodol začať radšej pracovať na vlastných projektoch. Behom nasledujúcich ciest zistil, že sa jeden z najobľúbenejších sprievodcov po Bangkoku a Chiang Mai nepredáva v Spojenom kráľovstve, zariadil teda jeho distribúciu, čo ho dostalo na cestovateľský trh. Stále veľa cestoval a uvedomoval si, že novinka v leteckej preprave, v podobe striktne určených rozmerov palubnej batožiny a súčasného spoplatnenia odbavenej batožiny, zmení celý trh. Keď hľadal taký batoh, ktorý by vyhovoval jeho náročným požiadavkám, zistil, že na trhu žiadny taký nie je. To bola pre Neila výzva a rozhodol sa navrhnúť a začať vyrábať batoh svojich snov.

  V roku 2014 sa tak spustila výroba veselých palubných batohov CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svojej batožiny, ktorej hlavnou devízou je odolnosť a množstvo nenápadných, ale o to praktickejších vychytávok, vrátane kvalitných materiálov, uzamykateľných zipsov a špeciálneho stopovacieho systému, vďaka ktorému sa k vám môže vrátiť dávno stratená batožina.

  Základnou podstatou týchto palubných batohov je ich odolnosť a vysoká kvalita spracovania jednotlivých materiálov. To všetko má zaistiť bezpečie a istotu na cestách. Batohy prechádzajú v miestach výroby vo Vietname a v Číne kontrolami kvality, a to vo všetkých fázach výroby, pretože práve kvalita je určujúcim znakom tejto batožiny. Je navrhnutá tak, aby svojim majiteľom vydržala prinajmenšom desať alebo dvadsaťpäť rokov, na tie spoločnosť poskytuje záruku (predĺžená záruka je dostupná všetkým novým majiteľom batohov, ktorí „lajknú“ facebookovú stránku CabinZero). Všetky materiály taktiež spĺňajú kritéria všetkých európskych regulatórnych testov, podliehajú tak najvyššiemu štandardu ako je napríklad nariadenie EU REACH o znížení dopadu výroby na ľudské zdravie a prírodu.

  Batohy CabinZero sú vyrábané za dodržania princípov sociálne zodpovednej firmy, ktorá dbá na dobré pracovné podmienky vo všetkých etapách výroby. Základným princípom spoločnosti je predstava, že šťastní zamestnanci sú základom správneho podnikania. Neil Varden osobne dohliada na pracovné podmienky v továrňach, kde sa batohy šijú. Tie sú navyše zapojené do siete výrobní bojujúcich proti vykorisťovaniu personálu. Skrátka, CabinZero nevyužívá ku svojej produkcii žiadne sweatshopy, čo poteší každého, kto sa zaujíma o dopad výroby na spoločnosť a životné prostredie.

  CabinZero chce od roku 2015 tiež podporovať charitatívne projekty v rozvojových krajinách prostredníctvom podpory udržateľného turizmu alebo cestovania. Zamýšľané sú aj vzdelávacie programy pre miestnych obyvateľov. Očakáva sa teda vznik špeciálnych limitovaných radov batohov, výťažok z ich predaja pôjde práve na dobročinné účely.

  A čo vlastne CabinZero znamená? Je to skratka pre motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (palubná veľkosť = žiadne problémy).

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.com

  Oficiálne stránky výrobcu: www.cabinzero.cz

  Kategórie