Radi Vám pomôžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Boll Trail Head 26

Nie je skladom
Zostáva len %1
Kód produktu
BOLL-10650
Vyradený z predaja
 • 365 dní na výmenu
 • Záruka 2 roky
Nie je skladom
 

Podrobnosti

Multifunkčný športový batoh pre náročných užívateľov.

Maximálne praktický a všestranne využiteľný ruksak Boll Trail Head s kvalitným chrbtovým systémom a veľkým objemom je vhodným spoločníkom pre náročnejšie športové aktivity aj skvelým pomocníkom, ktorého môžete nosiť každý deň v meste. Rad funkčných vychytávok vám uľahčia organizáciu vecí aj ich transport na rôzne vzdialenosti. Nenápadný a veľmi moderný design potom nadchne všetkých, ktorí nechcú počas cesty do práce vyzerať ako turisti na výlete.

- komfortné chrbtové polstrovanie Tubular Stripes ™ so systémom Dynamic Air Flow ™ pre optimálnu cirkuláciu vzduchu a rovnomerné rozloženie váhy batohu po celej dĺžke chrbta
- anatomicky tvarované ramenné popruhy
- anatomicky tvarovaný bedrový pás Real-3D ™ sa sieťovanými vreckami
- množstvo vnútorných a vonkajších vreciek
- elastické gumičky pre upevnenie výstroja
- hlavná komora s plochou kapsou
- predné 3D vrecká s priehradkami ANTIDROP ™ pre lepšiu organizáciu vecí
- pršiplášť na batoh s reflexnými prvkami zvyšujúcimi ochranu pri zníženej viditeľnosti
- hrudný popruh
- kompatibilný s vodným rezervoárom
- bočné sieťované vrecká
- inovovaný chrbtový systém B7 + ™ zaisťujúci komfortné nosenie aj optimálne a stabilné posed batohu na chrbte pri chôdzi aj ostatných športových aktivitách

Viac informácií

More Information -awtawtawta
Výrobca Boll
Objem 26 l
Vrecko na notebook nie
Rozmery 53 x 31 x 22 cm
Hmotnosť 1045 g
Materiál 95 % PES, 5 % PAD
RFID ochrana kariet Ne
Záruka 2 roky

Recenzia

Zatiaľ žiadne recenzie Vaše úprimné hodnotenie pomáha ďalším zákazníkom vo výbere skvelého produktu.

  O značke

  Firma BOLL patrí medzi české firmy pôsobiace na trhu už viac ako dvadsať rokov. V roku 1984 prišla firma s vývojom a testovaním prvých typov trekingových batohov. Postupne sa začala vyvíjať, testovať a predávať batohy na expedície aj menšie batohy na každodenné použitie pod obchodným názvom Bell. V roku 1999 došlo k zmene obchodného názvu z Bell na BOLL. O dva roky neskôr bol sortiment produktov rozširený – na trh boli uvedené nielen ďalšie batohy (Road Runner a Trail Head), ale aj doplnky ako peňaženky, cestovné kapsičky, bedrové ľadvinky či cestovná výbava.

  V dnešnej dobe sa firma BOLL špecializuje na výrobu batohov a doplnkov pre extrémne a outdoorové športy. V ich ponuke tak nájdete rôzne druhy batohov, spacáky a doplnky od peňaženiek cez ľadvinky, cestovnú výbavu, batohy a doplnky pre deti.

  Batohy a všetky výrobky, ktoré firma BOLL navrhuje a vyrába, sú pred uvedením na trh náročne a komplexne testované. Veľká pozornosť je venovaná výberu použitých materiálov a kvalite výroby. Na vývoji a výrobe sa podieľajú nielen pracovníci a dizajnéri s dlhoročnými znalosťami aj praktickými skúsenosťami, ale tiež aktívni športovci, ktorí prinášajú cenné rady a praktické postrehy.

  Výroba sa zakladá na troch zásadných konceptoch. Prvým je funkčnosť výrobku, teda zváženie účelu použitia, funkcie, požadovanej záťaže, ale aj požadovaného tvaru a prístupnosti jednotlivých prvkov. Zostávajúce koncepty sú dizajn s ohľadom na ľudskú anatómiu, teda správne posadenie batoha na chrbte, a spoľahlivosť výrobkov zaručená správnou voľbou materiálov a správnymi výrobnými postupmi.

  Kategórie